Regeneracja wtryskiwaczy CNG – TOP SETUP

Regeneracja wtryskiwaczy CNG – TOP SETUP

To już kolejny raz kiedy postanowiliśmy skorzystać z usług firmy TOP SETUP, która zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem oraz regeneracją wtryskiwaczy samochodowych.

Firma TOP SETUP, jako jedna  z nielicznych w Polsce, posiada w swojej ofercie regenerację wtryskiwaczy CNG.

Tankowanie na Stacjach CNG, gdzie sprężarki są już wyeksploatowane do wtryskiwaczy samochodów zasilanych sprężonym gazem ziemnym może dostawać się olej ze sprężarki, co powoduje awarie naszych samochodów. Część samochodów zasilanych CNG jest wyposażona w separator oleju, który zatrzymuje olej ze sprężarki i chroni nasze wtryskiwacze, ale nie każdy samochód jest wyposażony w taką ochronę.

Nasz samochód zakomunikował nam, że pojawił się problem z wtryskiwaczami,co zmobilizowało nas do skorzystania z usług firmy TOP SETUP z Krosna.

Aby skorzystać z ich usług należy wypełnić formularz na stronie https://regeneracja.wtryskiwaczy.pl/ i postępować zgodnie instrukcją.

My ze swojej strony polecamy wysłać do regeneracji komplet wtryskiwaczy samochodowych CNG + PB, chociaż może się wydawać, że wtryskiwacze benzynowe w naszych samochodach są mało używane, zawsze warto to sprawdzić. Koszt regeneracji wtryskiwaczy jest znacznie mniejszy niż kupowanie nowych wtryskiwaczy do naszych samochodów.

Nasze wtryskiwacze są już przygotowane do wysyłki, niebawem przekażemy szczegółowe informacje z przebiegu regeneracji.