Targi EkoFlota

Targi EKOFLOTA 2017

II Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej EKOFLOTA: Innowacje, Ekologia, Mobilność
Pojazdy CNG, LNG prawdziwie ekologiczna i ekonomiczna alternatywa dla FLOT.
Po raz pierwszy w tym roku na Targach EKOFLOTA 2017 na Wystawie ‘Strefa Metanu’ zostaną zaprezentowane ekologiczne pojazdy zasilane ekologicznym paliwem CNG i LNG.

W ‘Strefie Metanu’ po raz pierwszy na EKOFLOTA 2017 zostaną zaprezentowane samochody zasilane alternatywnym sprężonym gazem ziemnym CNG oraz skroplonym gazem ziemnym LNG.

Ekologiczne samochody NGV (Natural Gas Vehicles) z napędem CNG i LNG podbijają rynki światowe a paliwo CNG i LNG to ekologiczna alternatywa dla flot pojazdów. Na naszej Wystawie ‘Strefa Metanu’ zaprezentujemy samochody osobowe CNG, dostawcze CNG i samochody specjalne zasilane LNG. Ponadto, w ‘Strefie Metanu’ innowacje i technologie dedykowane dla samochodów NGV oraz możliwości wykorzystania tego niskoemisyjnego paliwa w transporcie. Pokażemy również jak zatankować samochód we własnej firmie lub domu tym alternatywnym, ekologicznym i tanim paliwem.

Strefa Metanu

Organizatorem ‘Strefy Metanu’ jest Fundacja Green Fuel, która promuje i popularyzuje wykorzystanie paliwa CNG i LNG w polskim transporcie oraz realizuje cele statutowe związane z ochroną środowiska poprzez działania informacyjne o alternatywnym, ekologicznym, niskoemisyjnym paliwie CNG, LNG, biometan.

Patronat medialny ‘Strefa Metanu’ EKOFLOTA 2017 zapewnia cng.auto.pl portal użytkowników pojazdów zasilanych CNG i LNG.
Strefa Metanu od wielu lat jest organizowana z dużym rozmachem. Grono zaproszonych gości uświetniają producenci pojazdów NGV, przedstawiciele władz lokalnych i centralnych, przedstawiciele przedsiębiorstw komunikacji miejskiej, przedstawiciele europejskiego przemysłu paliw metanowych, właściciele Stacji CNG oraz użytkownicy pojazdów zasilanych CNG i LNG, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i obserwacjami rynku paliw alternatywnych.

Organizacja „Strefy Metanu” na Targach EkoFlota  to dla nas niezwykła okazja do promowania gazu ziemnego CNG i LNG, jako ekologicznego i ekonomicznego paliwa. Organizowane przez nas Wystawy „Strefa Metanu’ są szczególnie docenione przez europejskich Partnerów z branży rynku paliw CNG i LNG. Dzięki takim projektom, udaje nam się popularyzować i rozpowszechniać wśród społeczeństwa wiedzę o paliwach metanowych oraz reprezentować użytkowników pojazdów zasilanych gazem ziemnym, co jest dla nas priorytetem.
Strefa Metanu’ na EKOFLOTA 2017 to miejsce dla producentów pojazdów NGV, przedsiębiorców NGV, ekspertów alternatywnych paliw metanowych, użytkowników i entuzjastów CNG i LNG oraz dla Studentów Szkół Wyższych i Zawodowych.