Zabrze


Zobacz większą mapę

Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa

Adres:
Pyskowicka 25, 41-807 Zabrze

Godziny otwarcia:
- poniedziałek: 7:00 - 15:00
- wtorek: 7:00 - 15:00
- środa: 7:00 - 15:00
- czwartek: 7:00 - 15:00
- piątek: 7:00 - 15:00
- sobota: nieczynne
- niedziela: nieczynne

Płatności:
- kartą debetową/kredytową: nie

Telefon:
- 323761999

Położenie geograficzne:
- 50.35069, 18.75554 (Google maps)

Cena gazu CNG:
3.23 PLN/m3

Obsługa
Pierwsza publiczna stacja CNG spoza znaku PGNiG. Tankowania dokonuje jeden z pracowników GZOG.

Płatność
Aktualna cena promocyjna 2,00 zł. Wyłącznie gotówką, brak możliwości korzystania z kart płatniczych. Dla osób tankujących częściej jest możliwość zawarcia Umowy na rozliczenie bezgotówkowe.

Dojazd
Stacja jest położona na granicy dzielnic Zabrza Mikulczyce i Grzybowice. Jadąc na południe trasą katowicką ( droga 8 ), po minięciu Częstochowy, w miejscowości Koziegłowy skręcamy na prawo na Kalety. Następnie, przed Kaletami, będzie drogowskaz w lewo na Tarnowskie Góry. Skręcamy w lewo i następnie cały czas prosto, mijając Miasteczko Śląskie objeżdżamy obwodnicą Tarnowskie Góry. Jedziemy, aż na skrzyżowaniu ze światłami zobaczymy drogowskaz w lewo na Gliwice. Skręcamy w lewo, dalej cały czas prosto, mijamy skrzyżowanie ze światłami z ul. Krakowską, następne światła to już skrzyżowanie ze Składową. Skręcamy tam znowu w lewo, pierwszą po prawej będzie ul. Handlowa, a druga po prawej to już nasza Pyskowicka. Skręcamy w Pyskowicką, mijamy z lewej hurtownię Avans, a z prawej firmę Best. Kolejna brama z prawej to już jest nasza stacja CNG.

Lokalizacja
Stacja znajduje się na terenie Górnośląskiego Zakładu Obsługi Gazownictwa w Zabrzu. Logo GZOG przy bramie wjazdowej jest bardzo niewielkie, łatwo je przeoczyć, łatwiej zobaczyć duży numer "25". Po wjechaniu przez bramę wjazdową, stację zobaczymy na końcu chodnika z lewej strony, za parkingiem przy biurowcu. Po zatrzymaniu się na stanowisku do tankowania musimy odnaleźć kogoś z GZOGu, kto nas zatankuje. Płatność gotówką dokonujemy na parterze w biurowcu, który wcześniej minęliśmy. Nad stanowiskiem do tankowania będzie jeszcze umieszczona wiata, oraz zamontowane oświetlenie. Planowane dopiero są oznaczenia CNG na drogach dojazdowych, oraz przy bramie wjazdowej.

Dane techniczne
Kompresor: 100 Nm3/h Galileo Nanobox
Magazyn: 325 dm3 (poj. geometryczna butli)
Dystrybutory: 1
Stanowiska: 2 (NGV-1)
Przejściówki: brak
Data otwarcia: 2009-06-29
Lokalizacja: teren prywatnego przedsiębiorstwa

Top