Trzebinia


Zobacz większą mapę

Transgór Mysłowice S.A.

Adres:
Piłsudskiego 103A, 32-540 Trzebinia

Godziny otwarcia:
całą dobę 24h/7

Płatności:
- kartą debetową/kredytową: nie

Telefon:
- 326230204

Położenie geograficzne:
- 50.17226, 19.47178 (Google maps)

Cena gazu CNG:
3.4 PLN/m3

Obsługa
Stacja była ostatnio przebudowywana i nie przypomina już tej ze zdjęć powyżej. Otrzymała nowy wystrój (link), trochę w stylu orlenowskim. Obsługa jest bardzo uprzejma i sympatyczna.

Płatność
Wyłącznie gotówką. Nie ma możliwości płacenia kartą płatniczą za CNG, pomimo że za paliwa płynne można tak tutaj płacić.

Dojazd
Znalezienie stacji nie nastręcza żadnych problemów. Jadąc od zjazdu z autostrady A4, wjeżdżając do Trzebinii na pierwszych światłach należy skręcić w lewo w ulicę Ochronkową. Jadąc dalej prosto ulica zmienia nazwę na Pisudskiego. Dobrze oznakowaną stację znajdziemy po lewej stronie ulicy. Jadąc z powrotem proszę nie kierować się drogowskazami na Kraków, gdyż nie wjedziemy wtedy z powrotem na A4. Kierujemy się tą samą drogą, którą przyjechaliśmy na A4 i dopiero przed samym wjazdem na autostradę skręcamy na ślimak prowadzący do Krakowa.

Lokalizacja
Stacja CNG jest zlokalizowana w pobliżu stacji paliw płynnych, na terenie bazy transportowej w Trzebinii należacej do firmy Transgór Mysłowice SA. Jadąć tankować CNG trzeba skręcić we wjazd na teren bazy Transgór, a nie na stację paliw. Dystrybutor jest umieszczony z dala od dystrybutorów paliw płynnych. Proszę zaparkować przy dystrybutorze CNG, podejść do budynku stacji i poprosić o tankowanie CNG. Podobno, w bliżej nieokreślonej przyszłości, mają ustawić drugi dystrybutor CNG już bezpośrednio na stacji paliw.

Dane techniczne
Kompresor 1.: Safe 600 Nm3/h
Kompresor 2.: Compair 300 Nm3/h
Dystrybutory: 1
Stanowiska: 1 (NGV-1)
Przejściówki: brak danych
Lokalizacja: stacja paliw