POL ECO SYSTEM

POL ECO SYSTEM 2017

logo_epsa

POL ECO SYSTEM 2017
Portal cng.auto.pl już od 6 lat, organizując ‚Strefę Metanu’, kreuje przestrzeń Miasteczka Ekologicznego na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wystawa ‚Strefa Metanu’ w Poznaniu zadebiutowała na ekologicznych targach Ochrony Środowiska POLEKO. ‚Strefa Metanu’ na Międzynarodowych Targach Poznańskich jest organizowana przez Fundację Green Fuel i portal cng.auto.pl.

Tegoroczna Formuła Wystawy ‘Strefa Metanu’ to: Międzynarodowa Wystawa Pojazdów i Technologii CNG, LNG, Biometan oraz Międzynarodowa Konferencja Naukowa ‚Strefy Metanu’. Wystawa ‚Strefa Metanu’ poświęconą jest popularyzacji alternatywnych paliw CNG i LNG. Co roku, w „Strefie Metanu’ na Międzynarodowych Targach Poznańskich, spotykają się przedsiębiorcy i specjaliści rynku paliw CNG i LNG oraz przedstawiciele Instytucji Naukowych takich jak Akademia Górniczo-Hutnicza czy Międzynarodowych Organizacji NGV. Każda edycja ‚Strefy Metanu’ na Międzynarodowych Targach Poznańskich promuje ekologiczne i ekonomiczne paliwo CNG, LNG, BIOGAZ oraz ekologiczny transport.
‚Strefa Metanu’ na POL-ECO-SYSTEM to wspólne stanowisko podmiotów, zaangażowanych w rozwój alternatywnych paliw metanowych w transporcie polskim. Na Konferencjach i Spotkaniach NGV, Europejscy Prelegenci wskazują w swoich prezentacjach perspektywy rozwoju ekologicznych paliw metanowych. Na Wystawę ‚Strefa Metanu’ zostają zaproszeni studenci Szkół Zawodowych i Uczelni Wyższych. W ubiegłych latach na Targach Pol Eco System, ‚Strefa Metanu’ gościła Międzynarodowy Rajd Pojazdów NGV (Natural Gas Vehicles) Blue Corridor. W ubiegłym roku specjalnym wydarzeniem był ”Meet & Greet z Gosia Rdest’. Gosia Rdest z Audi Sport TT Cup jest wielokrotną Mistrzynią Racingową.
Do ‚Strefy Metanu‚ na POL-ECO-SYSTEM cng.auto.pl zaprasza również producentów pojazdów CNG, stacji tankowania CNG i LNG, zbiorników CNG, dostawców paliw metanowych oraz Instytucje Badawcze i Naukowe.
‚Strefa Metanu’ wspólnie z POL-ECO-SYSTEM promuje i rozwija rynek ekologicznych, alternatywnych paliw CNG i LNG w transporcie polskim.

Miasteczko Ekologiczne

Portal cng.auto.pl już od 4 lat, organizując ‚Strefę Metanu’, kreuje przestrzeń Miasteczka Ekologicznego na Międzynarodowych Targach Poznańskich. ‚Strefa Metanu’ w Poznaniu zadebiutowała na ekologicznych targach Ochrony Środowiska POLEKO. W tym roku Targi POLEKO zostały zmodernizowanie, przekształcone i pod nową nazwą POL-ECO-SYSTEM Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych. Dyrektorem Projektu POL-ECO-SYSTEM jest Łukasz Lohr, który popiera działania Fundacji Green Fuel na rzecz rozwoju rynku ekologicznych paliw CNG i LNG w Polsce. ‚Strefa Metanu’ na Międzynarodowych Targach Poznańskich w tym roku organizowana przez Fundację Green Fuel i portal cng.auto.pl będzie miała podobną formułę jak w latach ubiegłych, tj.: Międzynarodowa Wystawa Pojazdów CNG i LNG, Międzynarodowa Konferencja Naukowa NGV ‚Metan dla Motoryzacji’, popularyzująca paliwo CNG i LNG w transporcie oraz Prezentacja Technologii Tankowania CNG, LNG, LCNG. Co roku w „Strefie Metanu’ na Międzynarodowych Targach Poznańskich spotykają się przedsiębiorcy i specjaliści rynku paliw CNG i LNG oraz przedstawiciele Instytucji Naukowych takich jak Akademia Górniczo-Hutnicza czy Międzynarodowych Organizacji NGV. Każda edycja ‚Strefy Metanu’ na Międzynarodowych Targach Poznańskich została objęta Honorowym Patronatem Ministra Gospodarki, ponieważ promuje ekologiczne i ekonomiczne paliwo CNG, LNG, BIOGAZ oraz ekologiczny transport. ‚Strefa Metanu’ na POL ECO SYSTEM to wspólne stanowisko podmiotów zaangażowanych w rozwój alternatywnych paliw metanowych w transporcie polskim. Natomiast na Konferencjach NGV Europejscy Prelegenci wskazują strategie rozwoju ekologicznych paliw metanowych. Co roku do ‚Strefy Metanu’ zostają zaproszeni studenci Szkół Zawodowych i Uczelni Wyższych, którzy muszą wiedzieć jakie są ekologiczne paliwa przyszłości. W ubiegłych latach na Targach Poleco ‚Strefa Metanu’ gościła również Międzynarodowy Rajd Pojazdów NGV ( Natural Gas Vehicles) Blue Corridor. Do ‚Strefy Metanu’ na POL-ECO-SYSTEM cng.auto.pl zaprasza producentów pojazdów CNG, stacji Tankowania CNG, zbiorników CNG oraz Instytucje Badawcze i Naukowe. ‚Strefa Metanu’ wspólnie z POL-ECO-SYSTEM promuje i rozwija rynek ekologicznych, alternatywnych paliw CNG i LNG w transporcie polskim.

strefa metanu 2015

Podobne wpisy