IVECO

IVECO_PHOTOGRAPHY_LOGO_RGB

 

IVECO Poland

Al. Wyścigowa 6, 02-681 Warszawa
Tel: +48 22 578 43 00
Fax: +48 22 578 43 18
E-mail: iveco.poland@iveco.com
Internet: www.iveco.com/poland

OPIS:

IVECO posiada najszerszą ofertę pojazdów CNG na rynku europejskim, która obejmuje pojazdy z rodziny IVECO Natural Power o dopuszczalnych masach całkowitych od 3,5 do 26 t. Uzupełnieniem oferty jest przeznaczony do transportu ciężkiego Stralis LNG, napędzany płynnym gazem. Oferta IVECO stanowi kompleksową odpowiedź na potrzeby klientów w segmencie dystrybucji miejskiej, o zaostrzonych normach emisji hałasu, międzymiastowej oraz w segmencie komunalnym. Pojazdy IVECO CNG pozwalają zaoszczędzić do 40% kosztów paliwa w porównaniu z odpowiednikami spalającymi olej napędowy, równocześnie gwarantując poszanowanie środowiska. Cała gama pojazdów IVECO CNG spełnia wymagania normy emisji spalin Euro 6.

 

IvecoStralis_LNG

naturalpower

 

Iveco – spółka z Grupy Fiat Industrial – projektuje, produkuje i sprzedaje cała game pojazdów we wszystkich segmentach rynku, od pojazdów lekkich poprzez pojazdy srednie, a skonczywszy na cieżkich pojazdach dostawczych, ciężarówki terenowe, autobusy do przewozów miejskich i miedzymiastowych oraz autokary, a także pojazdy do zadan specjalnych takie jak wozy straży pożarnej, pojazdy do zadan terenowych oraz do ochrony ludnosci cywilnej.
Zatrudnienie w Iveco wynosi około 25,000 osób, firma posiada 24 zakładów produkcyjnych w 11 krajach na całym swiecie, a jej doskonałe rozwiazania technologiczne powstaja w szesciu (6) osrodkach badawczo-rozwojowych. Iveco prowadzi działalnosc w Chinach, Rosji, Australii i Ameryce Łacinskiej, a także w Europie. Około 5,000 punktów sprzedaży oraz serwisowych w ponad 160 krajach gwarantuje pomoc techniczna, niezależnie od tego w którym punkcie swiata pojazd Iveco jest eksploatowany.