GasShow STREFA METANU – 2018 Warsaw Gas Days

2018 Warsaw Gas Days

Strefa Metanu na GasShow 2014 - promocja CNG i LNG dla transportu (14)
Warsaw Gas Days

W roku 2018 zapraszamy na Warsaw Gas Days: link

Wystawa ‘Strefa Metanu’ 14-15.03.2018, Warsaw Gas Days 14-15 marca 2018 r. 
Konferencja ‚Metan dla Transportu’, Warsaw Gas Days 14 marca 2018 r. 
Centrum Konferencyjno – Wystawiennicze Hotel Novotel Warszawa Centrum

 

 

GasShow 'Strefa Metanu’ największe wydarzenie branży CNG, LNG w Europie Środkowej.

Pomysłodawcą 'Strefy Metanu’ Wystawy pojazdów i technologii CNG/LNG/ LCNG/biometan na Międzynarodowych Targach GasShow17 jest Bartłomiej Kamiński, Prezes Zarządu Fundacji Green Fuel. 'Strefa Metanu’ to Wystawa promująca niskoemisyjny transport zasilany gazem ziemnym – CNG i LNG. W czasie tego międzynarodowego spotkania gościmy przedstawicieli państwowych instytucji naukowo-badawczych, polskich i międzynarodowych specjalistów zajmujących się wykorzystaniem gazu ziemnego w transporcie, producentów pojazdów zasilanych gazem ziemnym oraz producentów stacji CNG, LNG, LCNG, jak również wiodących przedsiębiorców branży NGV. Strefa Metanu 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 uzyskała Honorowy Patronat Ministerstwa Gospodarki oraz Ministerstwa Energii.  Wszystkie edycje 'Strefy Metanu’, począwszy od 2012 roku na Targach GasShow zostały zorganizowane dla wsparcia wdrożenia paliwa CNG i LNG w transporcie Polskim – mówi Bartłomiej Kamiński.

Nauczanie o Metanie - Strefa Metanu - GasShow 2014 (1) (1)

W 'STREFIE METANU’ prezentujemy ekologiczne i ekonomiczne korzyści przemysłu NGV – wystawę pojazdów zasilanych ekologicznym CNG/LNG oraz technologię tych ekologicznych pojazdów, systemy tankowania metanu, butle CNG, dostawców komponentów oraz sposoby instalacji i serwisu LCNG. Prelegentami w 'Strefie Metanu’ są naukowcy i eksperci branży CNG/LNG oraz europejscy specjaliści międzynarodowych organizacji NGV. W czasie dwóch dni targów przybyli goście mają niepowtarzalną możliwość zapoznania się z dostępnymi rozwiązaniami na rynku z zakresu badań pojazdów zasilanych gazem ziemnym, pojazdami CNG i LNG oraz innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie instalacji gazowych, jak i tankowania pojazdów – precyzuje Bartłomiej Kamiński.

GasShow 2014 - Gala Inpro CNG (8)

W „Strefie Metanu” organizowana jest również cykliczna już Międzynarodowa Konferencja NGV, poświęcona technologii CNG, LNG, LCNG oraz Wystawa Pojazdów z napędem CNG/LNG. Podczas Konferencji pokazujemy przekrój najbardziej innowacyjnych rozwiązań CNG/LNG, liderzy branży NGV wskazują możliwości przyspieszenia rozwoju runku NGV w Polsce.

Nasi prelegenci wskazują skuteczne strategie na rzecz rozwoju alternatywnych ekologicznych paliw metanowych, na naszą Konferencję NGV co roku zapraszamy uczniów i studentów- dodaje Bartek Kamiński.

Nauczanie o Metanie - Strefa Metanu - GasShow 2014 (8)

Strefa Metanu na Targach GasShow od 5 lat jest organizowana z dużym rozmachem. Grono zaproszonych gości uświetniąją: przedstawiciele władz lokalnych i centralnych, przedstawiciele przedsiębiorstw komunikacji miejskiej, przedstawiciele europejskiego przemysłu paliw metanowych, właściciele Stacji CNG oraz użytkownicy pojazdów zasilanych CNG, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i obserwacjami rynku paliw alternatywnych.

Organizacja „Strefy Metanu” na Targach GasShow to dla nas niezwykła okazja do promowania CNG i LNG, jako ekologicznego i ekonomicznego paliwa. Zorganizowana przez nas, zeszłoroczna „Strefa Metanu” pod Honorowym Patronatem Ministra Energii, została szczególnie doceniona przez europejskich Partnerów z branży CNG i LNG. Dzięki takim projektom, udaje nam się popularyzować i rozpowszechniać wśród społeczeństwa wiedzę o paliwach metanowych oraz reprezentować użytkowników pojazdów zasilanych gazem ziemnym, co jest dla nas priorytetem.
'Strefa Metanu’ na GasShow to miejsce dla przedsiębiorców NGV, ekspertów alternatywnych paliw metanowych, użytkowników i entuzjastów CNG i LNG oraz dla studentów Szkół Wyższych i Zawodowuych – podsumowuje Prezes Fundacji Green Fuel.

gasshow strefa metanu