Stacja CNG w Piotrkowie Trybunalskim

Wykaz stacji CNG na terenie kraju. Dokładne opisy ogólnodostępnych stacji tankowania CNG. Dostępność CNG.
kiriss
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 02, 2009 17:10
Lokalizacja: Piotrków

Stacja CNG w Piotrkowie Trybunalskim

Post autor: kiriss »

Witam.
Chciałbym zapytać czy jest jakaś stacja CNG w Piotrkowie bądź w Bełchatowie? Jak nie to gdzie najbliżej od Piotrkowa?
Touran_CNG
Posty: 171
Rejestracja: wt paź 07, 2008 02:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Touran_CNG »

Zerknij tutaj. http://cng.auto.pl/forum/viewtopic.php?t=42 Z Piotrkowa najbliżej masz do Radomia. Szczerze to nie zaciekawię to wygląda. W Tomaszowie Maz. jest sprężarka na terenie wytwórni płytek , oni tam zasilają wózki widłowe. Może masz kogoś znajomego to możesz tankować.
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Post autor: administrator »

Touran_CNG pisze:Zerknij tutaj. http://cng.auto.pl/forum/viewtopic.php?t=42 Z Piotrkowa najbliżej masz do Radomia. Szczerze to nie zaciekawię to wygląda. W Tomaszowie Maz. jest sprężarka na terenie wytwórni płytek , oni tam zasilają wózki widłowe. Może masz kogoś znajomego to możesz tankować.
Nie ciekawie? To jest dramat i tragedia w rozmieszczeniu infrastruktury do tankowania CNG w Polsce. Biorąc pod uwagę fakt, że w rejonie Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego i Tomaszowa Mazowieckiego krzyżują się najważniejsze szlaki komunikacyjne północ/południe i wschód/zachód, brak stacji CNG jest nielogiczny.

Brak stacji CNG w tym rejonie jest też ogromnym ogranicznikiem dla rozwoju CNG w tranzycie między miastami, gdyż tamtędy przebiega wiele korytarzy komunikacyjnych między największymi metropoliami w Polsce.

Póki co brak perspektyw dla otworzenia stacji CNG w tym rejonie...
Karol Wieczorek
kiriss
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 02, 2009 17:10
Lokalizacja: Piotrków

Post autor: kiriss »

No to załamaliście mnie chłopaki...pozostaje mi demontaż instalacji za ponad 2000 EUR i wyłożenie kasy na LPG. Totalna lipa...
Touran_CNG
Posty: 171
Rejestracja: wt paź 07, 2008 02:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Touran_CNG »

Możesz jeszcze zainwestować w urządzenie do samodzielnego tankowania , jeżeli mieszkasz w domu a nie w bloku! Jak się dowiedzieliśmy na konferencji koszt takiego urządzenia " mówimy o nowym " to koszt jakieś 15 tyś PLN( netto) , i wtedy jesteś " GOŚĆ" bo tankujesz się za 1.5 PLN za 1 m³ + koszt urządzenia . Zobacz tutaj !!! http://cng.auto.pl/forum/viewtopic.php?p=1966#1966
Path_Finder
Posty: 11
Rejestracja: wt lut 02, 2010 17:10
CNG car: astra G 1.6 (cng fabr.)
Lokalizacja: centralna Polska

Post autor: Path_Finder »

Touran_CNG,

Słuchaj, napisalbyś coś wiecej o tym tankowaniu na fabryce plytek
pathFinder
Touran_CNG
Posty: 171
Rejestracja: wt paź 07, 2008 02:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Touran_CNG »

Często jeździłem tą trasa , czyli Warszawa - Katowice i raz z wiaduktuw Tomaszowie przylukałem :mrgreen: że na terenie jest sprężarka do gazu. Z tego co mi póżniej powiedział znajomy to tam tankują wózki widłowe zasilane CNG. Jak ktoś miałby tam chody to można się tankować. :mrgreen:

Wiem tylko tyle ....... ! Pozdrawiam..... A no i ta fabryka należy chyba do tego rajdowca Sołowowa .
Ostatnio zmieniony sob lut 27, 2010 01:09 przez Touran_CNG, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bartekk
Posty: 535
Rejestracja: pn sty 21, 2008 20:03
CNG car: Lancia Ypsilon EcoChic Natural
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: bartekk »

Co Panowie, marzy Wam się że ktoś przypadkiem udostępni dla nas kolejną ekologiczną stacje, no może ktoś faktycznie ma takie "znajomości". Piotrków Trybunalski to bardzo ciekawa lokalizacja na naszej mapie.
tigercng
Moderator
Posty: 1363
Rejestracja: wt lip 24, 2007 20:10
CNG car: Zafira 1.6 CNG Monovalent Plus 2003'
Lokalizacja: W-wa

Post autor: tigercng »

Touran_CNG pisze: z wiaduktuw Tomaszowie przylukałem :mrgreen: że na terenie jest sprężarka do gazu. Z tego co mi póżniej powiedział znajomy to tam tankują wózki widłowe zasilane CNG.
Musiałeś pomylić urządzenia. Wózki zasilane gazem owszem tam mają, ale LPG :cool:
Touran_CNG
Posty: 171
Rejestracja: wt paź 07, 2008 02:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Touran_CNG »

Dla pewności zadzwonię tam w poniedziałek i dopytam. Ale tą stację widzieliśmy z bartkekk , i administrator kiedy wracaliśmy z Krakowa . Ta stacja to chyba coś podobnego do tego : http://eerc.ra.utk.edu/etcfc/pix/PF-SCU ... lMaker.jpg tak mi się wydaje !
tigercng
Moderator
Posty: 1363
Rejestracja: wt lip 24, 2007 20:10
CNG car: Zafira 1.6 CNG Monovalent Plus 2003'
Lokalizacja: W-wa

Post autor: tigercng »

Hehe, ja dzwoniłem kilka miesięcy temu i rozmawiałem z tamtejszym kierownikiem produkcji. Poinformował mnie tak, jak podałem wcześniej.
Zawsze jest prawdopodobieństwo, że ściemniał, więc spróbuj sam zadzwonić. Może trafisz na kogoś innego. :grin:
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 02:00 przez tigercng, łącznie zmieniany 1 raz.
Touran_CNG
Posty: 171
Rejestracja: wt paź 07, 2008 02:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Touran_CNG »

Być może , ale coś podobnego do sprężarki stoi i to z zadaszeniem !!! Może tankują coś innego . Jak to bywa w polskiej rzeczywistości potem ktoś powie " no przecież ten pan pytał czy tankujemy wózki widłowe gazem CNG , no nie my tym gazem tankujemy tylko butle używane w produkcji płytek... !"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stacje CNG w Polsce”