XIII FORUM GAZOWE 2009

Publikacje z mediów komercyjnych i źródeł internetowych poświęcone CNG
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

XIII FORUM GAZOWE 2009

Post autor: administrator »

Obrazek

Wschód i Zachód w sercu Europy
Zapraszamy do udziału w XIII Międzynarodowym Forum Gazowym LPG & CNG 2009, które odbędzie się 18-19 marca 2009 r. w odnowionych wnętrzach hotelu Sofitel Victoria przy ul. Królewskiej 11.

Forum Gazowe jest najważniejszą w Polsce i Europie Centralnej coroczną konferencją poświęcona aktualnym perspektywom i problemom sektora LPG i CNG. Trudno sobie wyobrazić bardziej odpowiednią porę i okoliczności dla corocznego spotkania całej branży w regionie. Globalny kryzys finansowy wymaga opracowania nowych strategii działania, warto zapoznać się z przewidywaniami i analizami ekspertów oraz przedsykutować możliwe scenariusze podczas dwudniowej konferencji.

Kontynuowaniu rozmów i zawieraniu nowych kontaktów sprzyjać też będzie mniej formalna atmosfera Uroczystej Gali, która odbędzie się pierwszego dnia wieczorem w warszawskim hotelu Sheraton. Podczas Gali odbędzie się również ceremonia wręczenia nagród Forum Gazowego 2009.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do:
- członków zarządów i rad nadzorczych firm zajmujących się dystrybucją LPG i CNG
- menadżerów odpowiedzialnych za inwestycje
- głównych traderów z Polski, krajów CIS i Europy Środkowej
- producentów i dystrybutorów samochodowych instalacji LPG i CNG
- operatorów stacji autogazu
- dostawców produktów, wyposażenia i technologii dla branży
- profesjonalnych analityków i doradców rynkowych.

Wszystkie wystąpienia i dyskusje będą tłumaczone symultanicznie na język polski i angielski. Każdy uczestnik otrzyma komplet materiałów konferencyjnych, katalog targów Forum Gazowe oraz specjalne wydanie kwartalnika „Rynek Gazowy”. Karta wstępu uprawnia do nielimitowanego udziału we wszystkich blokach tematycznych oraz panelach dyskusyjnych, w cenę wliczone są również kawa, poczęstunek i Business Lunch w trakcie obu dni.

Źródło: forumgazowe.pl
Ostatnio zmieniony wt mar 24, 2009 18:49 przez administrator, łącznie zmieniany 2 razy.
Karol Wieczorek
Touran_CNG
Posty: 171
Rejestracja: wt paź 07, 2008 02:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Touran_CNG »

Ale chyba jak dobrze pamiętam , to na naszym forum gdzieś padła cena za uczestnictwo w organizowanym forum. Jakieś 1900 zł . To chyba raczej zwykły śmiertelnik poczeka na sprawozdanie z tego forum albo na artykuł w jakiejś gazecie.
administrator
Administrator
Posty: 1583
Rejestracja: śr lip 18, 2007 11:10
Lokalizacja: Radom

Post autor: administrator »

Będzie część otwarta i zamknięta. Na targi - wstęp wolny.
Ostatnio zmieniony pt sty 30, 2009 21:27 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Karol Wieczorek
Touran_CNG
Posty: 171
Rejestracja: wt paź 07, 2008 02:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Touran_CNG »

A czy ktoś się wybiera na tą część otwartą? Ja pewnie się wybiorę. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
bartekk
Posty: 535
Rejestracja: pn sty 21, 2008 20:03
CNG car: Lancia Ypsilon EcoChic Natural
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ja ide!

Post autor: bartekk »

Moze jakies spotkanie wcześniej zrobimy?
tok.rzegorz74
Posty: 12
Rejestracja: wt sty 20, 2009 22:18
CNG car: Volvo S60 Bi-Fuel
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: tok.rzegorz74 »

ja bym też sie wybrał ale touranCNG zdasz relacje z forum ja miałem chyba przyjemność ciebie spodkać w tychach na stacji vw mi sie podoba pozdrawiam Grzegorz :o
Touran_CNG
Posty: 171
Rejestracja: wt paź 07, 2008 02:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Touran_CNG »

Postaram się odwiedzić Forum Gazowe jak czas pozwoli. A co do Spotkania to faktycznie, to ja. Pozdrawiam. Marcin. ( Touran_CNG )
tok.rzegorz74
Posty: 12
Rejestracja: wt sty 20, 2009 22:18
CNG car: Volvo S60 Bi-Fuel
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: tok.rzegorz74 »

Marcin -Touran CNG to pewnie masz chrapke na nowego paska bifuel 150km choć ten Touran co masz jest extra pozdrawiam i do zobaczenia :?: :grin:
volvo s60 bi-fuel
Touran_CNG
Posty: 171
Rejestracja: wt paź 07, 2008 02:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Touran_CNG »

Jak się życiu poszczęści to będzie i Pasek 150 KM. :grin: Pozdrawiam.
Touran_CNG
Posty: 171
Rejestracja: wt paź 07, 2008 02:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Touran_CNG »

Panowie !!! Ogromne podziękowanie dla wszystkich , którzy przyczynili się do naszego udziału i dyskusji z PGNiG na Forum Gazowym. Myślę że wszystkie bolączki związane z użytkowaniem naszych samochodów powoli zaczną się zmniejszać. Myślę że ta rozmowa pokazała że PGNiG zacznie patrzeć na nas , czyli użytkowników prywatnych bardziej przyjaznym okiem. Bo skoro polityka PGNiG będzie się opierać na współpracy z przewoźnikami komunikacji publicznej to pytanie nasuwa się samo - KIEDY ZLIKWIDUJĄ STACJĘ W WARSZAWIE ?! Bo skoro eksploatacja stacji gazowej przy użytkownikach prywatnych jest opłacalna to mam nadzieję że dystrybutor gazu wyciągnie z tego wnioski. Panowie jeszcze raz - WIELKIE DZIĘKI !!! :grin:
Awatar użytkownika
mateusz86
Posty: 114
Rejestracja: wt gru 04, 2007 11:13

Post autor: mateusz86 »

Miło było się spotkać, dzięki za wszystko :grin:
Gdybym nie wyjeżdżał pół godziny z Kasprzaka to jeszcze zajechałbym zatankować się w Sandomierzu, a tak to tylko benzynka została :neutral: ale mam nadzieję że za rok zdążę :smile:
;)
Awatar użytkownika
bartekk
Posty: 535
Rejestracja: pn sty 21, 2008 20:03
CNG car: Lancia Ypsilon EcoChic Natural
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Do zobaczenia za rok na forum gazowym

Post autor: bartekk »

Oczywiście mam nadzieje że do następnego forum gazowego będzie jeszcze wiele okazji aby spotkać się na żywo i omówić ciekawe tematy, ale już teraz pragnę poinformować Was że dostaliśmy zaproszenie na kolejne forum gazowe.

Pozdrawiam
Bartek
Touran_CNG
Posty: 171
Rejestracja: wt paź 07, 2008 02:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Touran_CNG »

Myślą że warto było się pokazać na Forum i powiedzieć o naszych bolączkach. Panowie kiedy spotkanie w naszym gronie ? Może jakiś mały " zjazd " na początku kwietnia ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Publikacje w mediach / internecie”