ASF

5 - asf logo

ASF
Biuro i serwis:
ul. Bolesława 5, 93-492 Łódź
tel. + 48 609 407 470
tel./fax + 48 42 280 92 08
e-mail: biuro@asf.net.pl
Internet: www.asf.net.pl

BANNER1

Firma ASF to jeden z największych dostawców kompresorów i stacji do tankowania CNG w Polsce.
Mamy ponad 50 realizacji na terenie kraju.
ASF jest wyłącznym przedstawicielem firmy Coltri i Graf – Aspro Italy.
Szeroki wachlarz produktów pozwala na dopasowanie urządzenia do potrzeb każdego, nawet najmniejszego klienta.
Firma ASF zapewnia profesjonalny serwis stacjonarny i wyjazdowy. W razie awarii urządzenia do tankowania naprawiane są w ciągu 24 godz. Jest to możliwe dzięki stałemu dostępowi do części z własnego magazynu oraz specjalistycznie wyposażonym pojazdom technicznym zasilanym CNG.
Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.

Strefa Metanu na GasShow 2014 - ASF - kompresory CNG Aspro i Coltri (8)

ASF działa na rynku od roku  1999. Firma specjalizuje się w urządzeniach sprężających do wysokiego ciśnienia  –  powietrze  oraz gaz ziemny (metan), który po sprężeniu stanowi alternatywne, nowoczesne  źródło paliwa. W zakres naszej działalności wchodzi  sprzedaż urządzeń, sprzedaż części zamiennych i akcesoriów oraz serwis stacjonarny i wyjazdowy.  Prowadzimy również doradztwo i szkolenia. Naszym założeniem jest kompleksowa obsługa użytkownika  a usługa, którą dostarczamy nie kończy się w momencie sprzedaży ale jest kontynuowana tak długo jak długo pracują sprzedane przez nas urządzenia. Posiadamy magazyn oryginalnych części zamiennych. Dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta a sprzedane przez nas urządzenia możemy w późniejszym terminie wyposażyć dodatkowo w zdefiniowane przez użytkownika elementy automatyki. Na wyposażeniu naszego serwisu znajdują się urządzenia zastępcze, które w krytycznej sytuacji mogą wspomóc naszego klienta.

ASF na Blue Corridor 2013 (2) OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ASF reprezentuje firmy ASPRO oraz AEROTECNICA COLTRI.  Jesteśmy odpowiedzialni za sprzedawany przez nas sprzęt i dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi firmami, z którymi mamy bezpośredni kontakt. Nasi serwisanci szkolą się bezpośrednio u producentów i posiadają odpowiednie kwalifikacje i autoryzacje.
Sprężony metan jako paliwo alternatywne to nasza przyszłość – ekonomiczne, ekologiczne i przyjazne dla silnika. „Methan – metano – erdgas – natural gas”-  te napisy są  obecne u naszych sąsiadów już od dawna. Od niedawna dystrybutory na metan pokazują się na nowo budowanych dużych stacjach. Sprężony metan to paliwo o 1/3 tańsze od konwencjonalnego. Drogi transport to dla wielu firm przysłowiowy „gwóźdź  do trumny”. Oszczędny metan to wielka szansa zarówno pod względem ekonomicznym jak i ekologicznym.  Są to małe i średnie kompresory CNG oraz stacje CNG. W zależności od potrzeb mogą to być to przydomowe stacje oraz stacje przeznaczone dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw.  Ze względu na małą ilość stacji CNG proponujemy rozwiązania alternatywne.
W swojej ofercie mamy szeroką  gamę kompresorów sprężających gaz ziemny,  zarówno przydomowe stacje – MCH3 CNG, MCH5 CNG; MCH10 CNG, MCH14 CNG, stacje CNG  przeznaczone dla większych odbiorców – MCH20 CNG, MCH24 CNG.
Proponujemy także rozwiązania dla dużych i bardzo dużych odbiorców – CNG SCA 50 i modele pokrewne .
Doradzamy, dostosowujemy produkt do potrzeb klienta, dostarczamy, instalujemy, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całej Polski zarówno wyjazdowy, dojeżdżający bezpośrednio do klienta jak i stacjonarny.

ASF

Katalog produktów ASF:

COLTRI_COMPRESSORS_TRI#EC65

1. Małe sprężarki domowe

Wydajność  3m³/h – 10m³/h

– COLTRI MCH3 CNG

– COLTRI MCH5 CNG

– COLTRI MCH10 CNG

MCH5_FRONT_VIEW

2. Średnie sprężarki do tankowania floty pojazdów

Wydajność 10m³/h – 24m³/h

– COLTRI MCH10 CNG

– COLTRI MCH14 CNG

– COLTRI MCH20 CNG

– COLTRI MCH24 CNG

– COLTRI MCH10 CNG

– COLTRI MCH14 CNG

– COLTRI MCH20 CNG

– COLTRI MCH 24 CNG

MCH24_FRONT_VIEW_WITH_PANEL

3.Stacje CNG

Stacje GRAF – katalog

Wydajność 40m³/h – 2 400m³/h

Aspro 35

hf75_49 70_18