Otwarcie Stacji Tankowania CNG w Kaliszu – ZAPROSZENIE

Otwarcie nowej Ogólnodostępnej Stacji Tankowania Gazem Ziemnym w Kaliszu

W dniu 27.09.2014r. o godz. 10.00 Fundacja Green Fuel, portal cng.auto.pl oraz firma Eljon Sp. J. organizuje Otwarcie pierwszej Ogólnodostępnej Stacji Tankowania Gazem Ziemnym w Kaliszu – ul. Metalowców 3-11, N: 51° 44′ 02”, E: 18° 04′ 16”.
W czasie tego wydarzenia Fundacja Green Fuel wspólnie z przedsiębiorcami, zaangażowanymi w rozwój ekologicznych paliw metanowych w transporcie polskim będzie popularyzowała wiedzę dotyczącą wykorzystania gazu ziemnego (CNG i LNG) do zasilania pojazdów.

stackalisz

Budowa Stacji CNG w Kaliszu jest inwestycją, powstałą w wyniku porozumienia przedsiębiorców zrzeszonych w branży NGV oraz użytkowników pojazdów zasilanych ekologicznym CNG, dzięki którym rozwija się infrastruktura sieci tankowania gazem ziemnym w Polsce.
Na uroczyste Otwarcie Stacji CNG w Kaliszu zostali zaproszeni przedsiębiorcy, specjaliści branży CNG/LNG jak również europejscy specjaliści międzynarodowych organizacji NGV. Będziemy gościć przedstawicieli państwowych instytucji naukowo-badawczych oraz polskich i międzynarodowych specjalistów, zajmujących się wykorzystaniem gazu ziemnego w transporcie, producentów pojazdów zasilanych gazem ziemnym oraz producentów stacji CNG. Grono zaproszonych gości również uświetnią: Prezydent Miasta Kalisz, liczni parlamentarzyści oraz przedstawiciele władz lokalnych i centralnych, nie zabraknie też europejskich przedstawicieli przemysłu paliw metanowych. Impreza będzie szeroko relacjonowana przez media ogólnopolskie i branżowe.
Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, jako organizatorzy i użytkownicy samochodów zasilanych ekologicznym CNG. Jest to dla nas duże osiągnięcie, zwłaszcza że jest to inwestycja przedsiębiorcy, dla którego infrastruktura tankowania CNG nie pozostaje bez znaczenia i postanowił upublicznić stację CNG – wykorzystywaną na potrzeby własnego przedsiębiorstwa – dla użytkowników pojazdów zasilanych gazem ziemnym z całej Polski. Spełnia ona wszystkie europejskie standardy ogólnodostępnej Stacji Tankowania gazem ziemnym. Jako organizacja pozarządowa działamy na rzecz pilnej implementacji Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie rozmieszczenia infrastruktury paliw alternatywnych, czego efektem jest stacja CNG w Kaliszu. Dalej będziemy wspierać budowę stacji CNG w Polsce.
Serdecznie Zapraszamy wszystkich użytkowników pojazdów zasilanych ekologicznym CNG.

Godziny pracy stacji CNG w Kaliszu:

Czynna od poniedziałku do piątku 6.00-22.00
Sobotę –niedzielę po przednim kontakcie telefonicznym 600 243 454 lub 602 698 960

kaliszcng

Na uroczystym otwarciu Stacji CNG Kalisz specjaliści portalu cng.auto.pl zaprezentują między innymi samochody zasilane CNG, technologie sprężania gazu oraz zbiorniki kompozytowe – bezkonkurencyjne przy instalacjach gazu ziemnego w pojazdach.

Zapraszamy również wszystkich na poczęstunek,  serwujemy dobra kawę i prawdziwą grochówkę wojskową!

Źródło:
Tagi: , , , ,