CNG Strefa Metanu | Wielki Test Flotowy 2014

Strefa Metanu na GasShow 2014
Fot. Strefa Metanu na GasShow 2014 Źródło: cng.auto.pl

Strefa Metanu kolejny raz przybliży wykorzystanie CNG do zasilania pojazdów, tym razem na profesjonalnym spotkaniu branży flotowej – Wielki Test Flotowy 2014. W dniu 2 kwietnia Portal cng.auto.pl wraz z partnerami na Lotnisku Bemowo w Warszawie przedstawi managerom branży flotowej perspektywę wykorzystania CNG jako paliwa do zasilania pojazdów flotowych. Zostaną m.in. pokazane samochody CNG marki Iveco oraz Opel, kompresory CNG marki Coltri oraz zbiorniki kompozytowe.

Strefa Metanu na GasShow 2014
Fot. Strefa Metanu na GasShow 2014 Źródło: cng.auto.pl

Strefa Metanu doskonale wpisuje się w ideę Wielkiego Testu Flotowego, organizowanego przez wiodący magazyn branżowy FLOTA. W czasie jednego dnia grupa ponad 100 osób, na co dzień zarządzających flotami, będzie miała niepowtarzalną możliwość przetestowania najnowszych aut dostępnych na rynku oraz zapoznania się z rozwiązaniami dla klientów flotowych. Całe spektrum możliwości w dziedzinie wykorzystania CNG do zasilania pojazdów będzie można zobaczyć w Strefie Metanu, koordynowanej przez Portal cng.auto.pl.

CNG w Wielkim Teście Flotowym będzie można poznać przede wszystkim pod kątem dostępności aut z fabryczną instalacją zasilania gazem ziemnym. Pokażemy zarówno auta osobowe, jak i dostawcze. Będą to Opel Zafira Family CNG oraz Opel Combo Van CNG. Autami użytkowymi na Wielkim Teście Flotowym z napędem CNG będą najnowsze Iveco Daily w zabudowie skrzyniowej oraz Iveco Daily Furgon należące do Portalu cng.auto.pl. Auta osobowe marki Opel wystawi AutoŻoliborz, natomiast auta dostawcze Iveco pokaże Iveco Poland.

Strefa Metanu na GasShow 2014
Fot. Strefa Metanu na GasShow 2014 Źródło: cng.auto.pl

Gaz ziemny to paliwo wymagające kompleksowych rozwiązań. W związku z tym w Strefie Metanu będzie można zapoznać się również z ofertą przygarażowych punktów tankowania metanu marki Coltri, która zostanie pokazana przez firmę ASF. Doskonałym uzupełnieniem dla pojazdów CNG, zwłaszcza w ruchu tranzytowym, jest zastosowanie zbiorników kompozytowych. Najnowsze dokonania z największą ofertą na rynku w dziedzinie butli kompozytowych X-STORE . Usługi i rozwiązania towarzyszące ekologicznym pojazdom CNG przedstawią również firmy Plantro.pl. Plantro.pl, jako partner komunikacyjny Strefy Metanu, przedstawi spektrum możliwości komunikacji bezprzewodowej z wykorzystaniem urządzeń firmy Plantronics.

Strefa Metanu na GasShow 2014
Fot. Strefa Metanu na GasShow 2014 Źródło: cng.auto.pl

Współorganizatorem Strefy Metanu jest Fundacja Green Fuel, promująca działania na rzecz realnego wdrażania CNG do zasilania pojazdów. Wsparcie naukowe oraz logistyczne dla Strefy Metanu zapewnia Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Chodkowskiej z Warszawy.

Zobacz relację ze strefy Metanu na GasShow 2014 >> kliknij tutaj

Źródło:
  • Portal cng.auto.pl
  • FLOTA
Tagged with: , , , ,