GasShow II Konferencja 'Metan dla motoryzacji'

II Konferencja 'Metan dla motoryzacji' - podobnie jak I edycja będzie równie bogata w ciekawe prezentacje
Fot. II Konferencja 'Metan dla motoryzacji' – podobnie jak I edycja będzie równie bogata w ciekawe prezentacje Źródło: cng.auto.pl

Wielkimi krokami zbliża się II Konferencja 'Metan dla motoryzacji', która jest integralną częścią tragów GasShow 2013. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie w dniu 6 marca 2013 roku. Tegoroczna edycja zgromadzi wyjątkowe grono prelegentów, którzy przedstawią interesujące rozwiązania w zakresie technologii CNG i LNG. Głównymi organizatorami wydarzenia jest Portal cng.auto.pl  oraz Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT). Zapraszamy do zapoznania się z agendą oraz rejestracji na listę uczestników! Udział w konferencji jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona!

II Konferencja 'Metan dla motoryzacji' została objęta Honorowym Patronatem Ministra Gospodarki, Wiceprezesa Rady Ministrów, Pana Janusza Piechocińskiego.

Przedstawienie idei konferencji 'Metan dla motoryzacji'

Podczas konferencji zostaną przedstawione m.in. pojazdy zasilane metanem
Fot. Podczas konferencji zostaną przedstawione m.in. pojazdy zasilane metanem Źródło: cng.auto.pl

Konferencja 'Metan dla motoryzacji' ma na celu przedstawienie najnowszych rozwiązań i technologii z zakresu wykorzystania metanu do zasilania pojazdów – w postaci CNG i LNG – gazu ziemnego i biometanu. Składa się z szeregu wystąpień przedstawicieli instytucji naukowo-badawczych, organizacji promujących wykorzystanie metanu, producentów pojazdów CNG/LNG oraz dostawców technologii tankowania metanu i instalacji zasilania gazem ziemnym.

Podczas II edycji Konferencji 'Metan dla motoryzacji' zostaną m.in. poruszone aspekty:

– eksploatacji pojazdów zasilanych gazem ziemnym (Fiat, Iveco, Mercedes-Benz, Solbus LNG);

– badań technicznych pojazdów zasilanych metanem (PIMOT);

– uwarunkowań prawnych instalacji tankowania CNG w Polsce (Akademia Górniczo-Hutnicza);

 

Szczegółowa agenda z tematami prezentacji oraz nazwiskami prelegentów dostępna jest poniżej.

Honorowy Patronat Ministra Gospodarki

Na mocy decyzji Ministerstwa Gospodarki z dnia 25 stycznia 2013 roku, II edycja Konferencji 'Metan dla motoryzacji' została objęta Honorowym Patronatem Ministra Gospodarki, Wiceprezesa Rady Ministrów, Pana Janusza Piechocińskiego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Źródło:
  • Portal cng.auto.pl
Tagged with: , , , , , , ,