Portal cng.auto.pl na XI Ogólnopolskim Szkoleniu dla Fleet Managerów

Flota Iveco na CNG. Czy już niedługo standard w Polsce?
Fot.Flota Iveco na CNG. Czy już niedługo standard w Polsce? Źródło: Iveco

W Poznaniu w dniu 3 października 2012 roku odbędzie się XI Ogólnopolskie Szkolenie dla Fleet Managerów, dyrektorów i managerów ds. administracji, finansów, transportu, logistyki, bezpieczeństwa i zakupów. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń flotowych w Polsce. W tym roku w czasie sesji poświęconej ekologicznym napędom zostanie po raz pierwszy przedstawione wykorzystanie CNG do zasilania pojazdów. Prezentację na ten temat wygłosci Bartłomiej Kamiński – Administrator Portalu cng.auto.pl.

Program szkolenia został stworzony na podstawie ankiet wśród zarządców flot samochodowych i faktycznych problemów.  W czasie szkolenia nie są pokazywane prezentacje marketingowe, tylko materiały skupiające się na uczestniku i jego potrzebach, a nie na sponsorach i partnerach.Podpowiadają one sprawdzone rozwiązania, wyjaśniając krok po kroku jak łatwo i szybko usprawnić zarządzanie parkiem aut służbowych. Dzień pierwszy poświęcony jest zajęciom merytorycznym, dzień drugi – praktycznym. Elementem programu jest zapoznanie się z tajnikami bezpiecznej jazdy w taki sposób aby szkolone osoby mogły nabytą wiedzę przekazywać dalej.

W czasie szkolenia prezentację na temat wykorzystania CNG do zasilania floty pojazdów wygłosi Bartłomiej Kamiński, Adminstrator Portalu cng.auto.pl.