GasShow 2012 – Targi i wystawa CNG LNG

CNG LNG LPG GasShow 2011
Fot. II edycja targów GasShow w 2011 roku cieszyła się dużym powodzeniem Źródło: cng.auto.pl

Zapraszamy na największe wydarzenie sektora CNG-LNG w Europie! Targi i konferencja GasShow co roku gromadzi w Polsce czołowe przedsiębiorstwa i instytucje rynku gazowniczego z całej Europy. Jest to również doskonała okazja do bliższego zapoznania się z nowymi rozwiązaniami technicznymi. Osoby odwiedzające edycję w 2012 roku będą miały możliwość bezpośredniej rozmowy ze specjalistami z Portalu cng.auto.pl. Szykujemy wiele interesujących atrakcji!

Polski rynek gazu płynnego to aktualnie największy (obok Turcji) rynek europejski, z rocznym zużyciem na poziomie około 2,5 miliona ton. Największy udział w sprzedaży stanowi autogaz – niemal 75 proc. całego rynku, około 15 proc. to butle, natomiast nieco ponad 10 proc. przypada na instalacje zbiornikowe. Jednocześnie nasz kraj jest europejskim liderem jeżeli chodzi o zużycie autogazu, jak również liczbę pojazdów zasilanych tym rodzajem paliwa – na chwilę obecną po polskich drogach jeździ ponad 2,5 miliona aut na LPG.

W sposób naturalny Polska jest więc miejscem dla największej europejskiej imprezy dla tej branży. Ogromny, ustabilizowany rynek oraz położenie geograficzne sprawia, że nasz kraj chętnie odwiedzają przedstawiciele branży z całego świata, w tym m.in. z Włoch, Turcji, Holandii, Niemiec, Czech, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Rosji, Węgier, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Albanii, USA, a także krajów Ameryki Południowej oraz Azji.

GasShow potwierdziło swoją pozycję jedynej liczącej się w kraju i jednej z najważniejszych na świecie imprez targowych adresowanych do tej branży. Swoją ofertę podczas targów zaprezentują wszyscy wiodący polscy i europejscy producenci oraz dystrybutorzy samochodowych instalacji gazowych LPG, CNG i LNG, dealerzy aut z oryginalnymi instalacjami gazowymi, projektanci i dostawcy wyposażenia stacji tankowania autogazu, firmy zajmujące się magazynowaniem i transportem LPG, producenci i dystrybutorzy armatury i urządzeń dla LPG, LNG i CNG – zaworów, regulatorów, kuchenek i innych akcesoriów, producenci butli i zborników, a także cystern. Ważną grupą wystawców są firmy kompleksowo zaopatrujące i wyposażające warsztaty samochodowe.

Skorzystaj z nieograniczonych możliwości ekspozycyjnych podczas targów, lub jednego z trzech atrakcyjnych pakietów sponsorskich i skutecznie zaprezentuj ofertę kilkutysięcznemu gronu profesjonalistów i użytkowników technologii gazowych!

Odwiedź targi, weź udział w szeregu interesujących wydarzeń towarzyszących i zasięgnij z pierwszej ręki informacji na najbardziej aktualne tematy związane z procesami zachodzącymi na rynku!

Dołącz do grona uczestników Wieczornej Gali i w mniej formalnej atmosferze nawiązuj cenne kontakty biznesowe!

Zarezerwuj kalendarz – podczas tych dwóch dni Warszawa będzie stolicą europejskiego rynku, CNG i LNG!

Źródło:
  • Portal cng.auto.pl
Tagged with: , , , , , ,