Strefa Metanu Relacja w programie Na Osi

Film. Strefa Metanu. Relacja filmowa Programu Na Osi
Źródło: TV Brawo

Strefa Metanu na Targach GasShow 2014 po raz pierwszy gościła najpopularniejszy program telewizyjny branży transportowej w Polsce – „Na Osi”. Ekipa filmowa TV Brawo, która jest producentem tego uznanego magazynu TV, gościła cały dzień na naszym stanowisku i przygotowała niezwykle bogaty i interesujący materiał. Został on uzupełniony nagraniami z testów pojazdów CNG. Program „Na Osi” oraz TV Brawo to Partner Medialny Strefy Metanu. Zapraszamy do oglądania!

Strefa Metanu. Relacja filmowa Programu Na Osi
Fot. Strefa Metanu. Relacja filmowa Programu Na Osi

CNG jako paliwo to szczególny przedmiot zainteresowania programu „Na Osi”, który przedstawia Wystawę ekologicznych pojazdów zasilanych metanem na Targach GasShow 2014. Co zobaczymy w programie? Specjalista z Przemysłowego Instytutu Motoryzacji , opowiedział o zaletach ekologicznego paliwa metanowego. Nie zabrakło również wypowiedzi przedstawicieli firm prężnie działających w obszarze pojazdów CNG na polskim rynku. Szczególnie ważny głos zabrał tutaj Artur Bartosiewicz –  Special Vehicles Manager z Iveco Poland, który zaprezentował gamę pojazdów Natural Power marki Iveco.

Program Na Osi to najpopularniejszy magazyn telewizyjny o branży transportu drogowego w Polsce. Ukazuje się na łamach telewizji ogólnopolskich już od 11 lat. Obecnie emisja programu odbywa się na kanale Motowizja TV. Istnieje również możliwość oglądania odcinków w Internecie, na stronie producenta TV Brawo.

Portal cng.auto.pl kieruje ogromne podziękowania dla Programu Na Osi oraz TV Brawo za objęcie Patronatem Medialnym Strefy Metanu oraz za przygotowanie niezwykle interesującego materiału ze stanowiska promującego CNG.

Zobacz również pełną galerię zdjęć >> kliknij tutaj

Źródło:
  • NaOsi
  • Portal cng.auto.pl
Tagged with: , , , , ,