Strefa Metanu | Relacja Portalu

Film. Strefa Metanu. Relacja filmowa Portalu Autoflesz
Źródło: Autoflesz

Strefa Metanu na Targach GasShow 2014 gościła profesjonalną ekipę filmową Portalu Autoflesz. Dzięki temu możliwe było przeprowadzenie szeregu wywiadów z ekspertami rynku CNG/LNG oraz wystawcami produktów i usług w zakresie aut zasilanych metanem. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej, przedstawiającej zarówno stanowisko Portalu cng.auto.pl, jak i asortyment przedstawiany w czasie Targów GasShow 2014.

Strefa Metanu. Relacja filmowa Portalu Autoflesz.pl
Fot. Strefa Metanu. Relacja filmowa Portalu AutofleszŹródło: Autoflesz

Strefa Metanu oraz asortyment produktów CNG i LNG na GasShow 2014 to główny obiekt relacji filmowej przygotowanej przez Portal Autoflesz. Można na niej zobaczyć wystawę pojazdów CNG i LNG oraz stoiska wystawiennicze firm, oferujących swoje rozwiązania dla ekologicznych pojazdów zasilanych metanem.

Portal Autoflesz to jeden z najpopularniejszych serwisów motoryzacyjnych on-line w Polsce. Jest stałym partnerem medialnym wydarzeń organizowanych przez Portal cng.auto.pl. Dziennikarze Portalu brali udział m.in. w Rajdach Blue Corridor 2012 oraz Blue Corridor 2013 Hansa. Goszczą także tradycyjnie na stanowisku Strefa Metanu na Targach GasShow.

Zobacz relację ze Strefy Metanu na GasShow 2014 >> kliknij tutaj

Zobacz również pełną galerię zdjęć >> kliknij tutaj

Źródło:
  • Portal cng.auto.pl
Tagged with: , ,