Strefa Metanu | Ideal Group – znakomita jakość napojów na Twojej stacji

http://www.youtube.com/watch?v=PAdmAy1vK0k

Film. Strefa Metanu. Piotr Dubieniecki o ofercie firmy Ideal Group

Strefa Metanu portalu cng.auto.pl na Targach GasShow 2014 została wsparta również przez partnerów działających w szeroko rozumianej branży transportowej. Jednym z nich jest bez wątpienia firma Ideal Group, która oferuje szeroki wybór urządzeń do przyrządzania napojów. Ich celem jest zaoferowanie klientowi wysokiej jakości urządzeń do serwowania kawy, innych napojów gorących czy wody mineralnej na stacjach paliw, w biurach czy obiektach użyteczności publicznej. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Panem Piotrem Dubienieckim, właścicielem Ideal Group.

Strefa Metanu. Piotr Dubieniecki o ofercie firmy Ideal Group
Fot. Strefa Metanu. Piotr Dubieniecki o ofercie firmy Ideal Group

Ideal Group to jeden z krajowych liderów w zakresie dostaw i obsługi urządzeń do przygotowania gorących napojów. Oferta firmy obejmuje już nie tylko urządzenia, które są w stanie przygotować smaczną kawę, czekoladę lub herbatę. Wraz ze zwiększającymi się wymaganiami klientów Ideal Group oferuje także urządzenia do przygotowywania dań gorących marki Knorr lub oferowania krystalicznie czystej wody.

Strefa Metanu gościła już wielokrotnie Ideal Group na swoim stanowisku. Firma ta ze swoją czołową marką – Ideal Cafe – jest partnerem cateringowym Strefy Metanu i wystawia się wspólnie z Portalem cng.auto.pl na takich Targach jak GasShow w Warszawie czy PolEko w Poznaniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń firmy Ideal Group!

Zobacz relację ze Strefy Metanu na GasShow 2014 >> kliknij tutaj

Zobacz również pełną galerię zdjęć >> kliknij tutaj

Źródło:
  • Portal cng.auto.pl
Tagged with: ,