Strefa Metanu na GasShow – relacja w Truck & Van

Strefa Metanu na GasShow 2014
Fot. Strefa Metanu na GasShow 2014 Źródło: cng.auto.pl

Strefa Metanu w ostatnich tygodniach jest szeroko relacjonowana przez czołowe media branżowe. Niezwykle obszerną relację napisał m.in. magazyn Truck & Van, który był Patronem Medialnym tegorocznej Strefy Metanu. Zapraszamy do lektury sprawozdania ze stanowiska promującego CNG i LNG dla transportu, zorganizowanego przez Portal cng.auto.pl.

W publikacji znalazło się obszerne przedstawienie produktu CNG ze strony wystawców Strefy Metanu. Szczegółowo przedstawiono perspektywę wdrożenia kompresorów CNG do zasilania pojazdów marki Coltri oraz Aspro. W tej sprawie głos zabrała Pani Monika Bryszewska z firmy ASF oraz reprezentant Aspro Italy – Pan Gianni Baroni. Podkreślono również pozycję producenta zbiorników kompozytowych CNG.

Strefa Metanu, jak podkreślił Ekspert z Portalu cng.auto.pl, kolejny raz z nawiązką spełniła swoje zadania. Zainteresowani klienci mieli niepowtarzalną możliwość w jednym miejscu zapoznać się ze wszystkimi aspektami przejścia na zasilanie gazem ziemnym. Podobne stanowisko pojawi się już niebawem w czasie targów PolEko 2014, które odbędą się we październiku w Poznaniu.

Strefa Metanu, organizowana przez Portal cng.auto.pl, została tradycyjnie objęta Patronatem Medialnym przez miesięcznik Truck & Van.

Publikacje na temat CNG i LNG na GasShow znajdują się w kwietniowym wydaniu magazynu Truck & Van na stronach 12 – 17.

Pełne wydanie kwietniowego numeru Truck & Van znajduje się tutaj