CNG media | Krótka relacja ze Strefy Metanu w programie „Na Osi”

Fot. Strefa Metanu – odcinek 556 „Na Osi” – stroboskop
Źródło: Na Osi, TV Brawo

Strefa Metanu, promująca CNG i LNG, zdobywa coraz większą popularność, również w świecie mediów. Patronem Medialnym tego wydarzenia został program „Na Osi”. Wkrótce na łamach tego programu ukaże się pełna relacja ze Strefy Metanu (emisja w Motowizja TV w dniu 3 maja). A tymczasem zapraszamy do obejrzenia krótkiej zapowiedzi materiału, która została umieszona w odcinku 556, wyemitowanym w dniu 12 kwietnia 2014 roku.

Strefa Metanu - odcinek 556 "Na Osi" - stroboskop
Fot. Strefa Metanu – odcinek 556 „Na Osi” – stroboskop Źródło: Na Osi, TV Brawo

CNG i LNG do zasilania pojazdów zyskuje coraz większe zainteresowanie po stronie branży transportowej. Okazuje się bowiem, że gaz ziemny jako paliwo znakomicie odnajduje się w otoczeniu nowych obostrzeń emisji spalin nałożonych przez normę EURO 6. Przykładem zainteresowania wystawianymi pojazdami była wizyta redakcji Programu „Na Osi” w Strefie Metanu na Targach GasShow 2014. Zapowiedź pełnej relacji znajduje się w części „Stroboskop”, pokazanej w odcinku 556 w dniu 12 kwietnia 2014 roku.

Strefa Metanu, zorganizowana przez Portal cng.auto.pl, przyciągnęła w tym roku rekordową liczbę przedstawicieli mediów. Na stanowisku promującym CNG i LNG gościły zarówno media ogólnopolskie, jak i wydawnictwa branżowe oraz transportowe. Reprezentowały one wszystkie dostępne środki masowego przekazu – telewizję, radio, prasę oraz portale internetowe.

Za objęcie Patronatem Medialnym wydarzenia i za przygotowanie relacji ze Strefy Metanu dziękujemy naszym Partnerom Medialnym:

– Program 1 Polskiego Radia;

– TV Brawo – magazyn „Na Osi”;

– Magazyn „Czas Na Gaz”;

– Truck & Van – magazyn transportowy;

– Samochody Specjalne – magazyn transportowy;

– Portal etransport.pl.

Zobacz kompletną relację ze Strefy Metanu na GasShow 2014 >> kliknij tutaj

Zobacz także pełną galerię zdjęć ze Strefy Metanu na GasShow 2014 >> kliknij tutaj

Źródło:
  • naosi.pl, własne
Tagged with: , ,