Strefa Metanu | ASF pokazało kompresory Coltri na GasShow 2014 oraz Wielkim Teście Flotowym

Strefa Metanu - Wielki Test Flotowy - ASF pokazało kompresory CNG marki Coltri
Fot. Strefa Metanu – Wielki Test Flotowy – ASF pokazało kompresory CNG marki Coltri Źródło: ASF

ASF wziął udział w dwóch niezwykle prestiżowych wydarzeniach związanych z transportem. Wspólnie z Portalem cng.auto.pl firma zaprezentowała swoje rozwiązania dla tankowania pojazdów w czasie Strefy Metanu. Pierwsze wydarzenie miało miejsce w czasie targów GasShow 2014, największej imprezie branżowej w Europie Środkowej. Natomiast z początkiem kwietnia ASF pokazała rozwiązania dla flot pojazdów w czasie Wielkiego Testu Flotowego na lotnisku Bemowo w Warszawie. Oba wydarzenia przyciągnęły wiele osób, zainteresowanych wykorzystaniem gazu ziemnego do zasilania swoich pojazdów.

ASF w Strefie Metanu na GasShow 2014

Strefa Metanu - GasShow 2014 - ASF pokazało kompresory CNG marki Coltri
Fot. Strefa Metanu – Wielki Test Flotowy – ASF pokazało kompresory CNG marki Coltri Źródło: ASF

Strefa Metanu na GasShow 2014 to tradycyjnie najpopularniejsze wydarzenie branży CNG i LNG w Polsce. W dniach 5-6 marca 2014 roku firma ASF pokazała spektrum możliwości tankowania CNG do pojazdów z wykorzystaniem urządzeń firmy Coltri oraz Aspro. Kompresory Coltri były pokazywane zarówno w hali wystawowej, jak i na wystawie pojazdów. Tradycyjnie firma ASF pochwaliła się swoją flotą pojazdów zasilanych CNG. Na wystawie znalazły się m.in. Opel Zafira Tourer CNG oraz Opel Combo Van CNG.

Strefa Metanu - GasShow 2014 - ASF pokazało kompresory CNG marki Coltri
Fot. Strefa Metanu – GasShow 2014 – ASF pokazało kompresory CNG marki Coltri Źródło: ASF

Targi GasShow 2014 tradycyjnie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W czasie dwóch dni wystawę obejrzało ponad 7.000 zwiedzających. W pierwszym dniu miała miejsce uroczysta gala, w czasie której przyznano nagrody targowe Inpro. Największą popularnością w dziedzinie CNG i LNG tradycyjnie cieszyła się Strefa Metanu o rekordowej liczbie uczestników. Zaprezentowano tam całe spektrum pojazdów CNG – samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe.

ASF na Wielkim Teście Flotowym 2014

Strefa Metanu - Wielki Test Flotowy - ASF pokazało kompresory CNG marki Coltri
Fot. Strefa Metanu – Wielki Test Flotowy – ASF pokazało kompresory CNG marki Coltri Źródło: ASF

Wielki Test Flotowy to niepowtarzalne wydarzenie branży flotowej, dedykowanej dla fleet menagerów. Osoby, na co dzień zajmujące się opieką floty składającej się z kilkudziesięciu aut w czasie jednego dnia mogą zaczerpnąć wiedzy na temat nowinek w transporcie, jak i przetestować auta. W tym roku, dzięki ścisłej współpracy firmy ASF z Portalem cng.auto.pl, udało się pokazać niezwykle szeroką ofertę dla fleet menagerów. Bez wątpienia główną rolę odegrały tutaj kompresory CNG firmy Coltri, które były pokazywane przy wystawie pojazdów CNG marek Iveco oraz Opel.

Wielki Test Flotowy został zorganizowany przez najpopularniejszy magazyn branżowy – FLOTA. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało się zgromadzić grupę ponad 140 managerów flotowych. Mieli oni niepowtarzalną okazję zapoznać się z niezawodnymi rozwiązaniami dla tankowania CNG marki Coltri.

KONTAKT

Firma ASF

ul. Centralna 7, 95-030 Starowa Góra

Tel. +48 609 407 470

Fax. 42 235 40 93

E-mail: biuro@asf.net.pl

Internet: www.asf.net.pl

Zobacz przedstawienie stacji CNG marki Graf, produkcji Aspro Italy >> kliknij tutaj

BANNER1

Źródło:
  • ASF, własne
Tagged with: , , , ,