CNG biogaz | W Krakowie odbędzie się Konferencja Finałowa Projektu BioMaster

Biometan - Biomaster. Spotkanie zgromadziło kilkunastu przedstawicieli zagranicznych organizacji promujących biogaz
Fot. Biometan – Biomaster. Spotkanie zgromadziło liczne grono przedstawicieli zagranicznych organizacji promujących biogaz Źródło: Biomaster

Projekt Biomaster niebawem zostanie zakończony, więc najwyższy czas na podsumowanie dokonań tego przedsięwzięcia. W dniu 4 kwietnia 2014 roku, w gmachu Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbędzie się Konferencja poświęcona wykorzystaniu biometanu do zasilania pojazdów. Wszystkie osoby, zainteresowane niniejszą tematyką będą miały niepowtarzalną możliwość bliżej zapoznać się z tym projektem. Jedną z prezentacji wygłosi ekspert rynku CNG z Portalu cng.auto.pl . W imieniu organizatorów uprzejmie zapraszamy na Konferencję Finałową!

Celem Konferencji Finałowej Projektu Biomaster jest zaznajomienie osób decyzyjnych oraz potencjalnych inwestorów z perspektywą wykorzystania całkowicie odnawialnego oraz najbardziej ekologicznego z paliw, jakim jest biometan dla transportu. Ten międzynarodowy projekt, koordynowany w Polsce przez Akademię Górniczo-Hutniczą, od kilku lat z sukcesami prezentuje korzyści, które można uzyskać dzięki wykorzystaniu biogazu do zasilania pojazdów – zarówno w postaci sprężonej (CNG), jak i skroplonej (LNG).

Szczegółowa agenda Konferencji znajduje się tutaj

W związku z tym, wszystkie osoby zainteresowane tematem biometanu zapraszamy 4 kwietnia 2014 roku do Akademii Górniczo-Hutniczej przy Al. Mickiewicza 30 w Krakowie. Konferencja odbędzie się w Pawilonie A4 (parter), sala konferencyjna nr 3.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o jak najszybsze przesłanie zgłoszenia. Lista uczestników zostanie zamknięta w dniu 31 marca 2014 roku.

Zgłoszenia do udziału oraz dalsze pytania prosimy kierować drogą mailową do:

Pani Paulina Łyko

e-mail: biomaster@agh.edu.pl

Źródło:
  • Biomaster, własne
Tagged with: , ,