CNG Media | Program Na Osi teraz na Motowizja TV

Program "Na Osi". Teraz na Motowizja TV i w Internecie
Fot. Program „Na Osi”. Teraz na Motowizja TV i w Internecie Źródło: Na Osi

CNG coraz częściej przyciąga uwagę mediów ogólnopolskich i branżowych. Znakomitym przykładem są ostatnie Międzynarodowe Targi GasShow 2014, gdzie Strefa Metanu gościła rekordową liczbę dziennikarzy rozgłośni radiowych i telewizyjnych, magazynów oraz portali internetowych. Jedną z nich był m.in. program „Na Osi”, który z początkiem marca 2014 roku przeniósł się z emisją telewizyjną na antenę kanału Motowizja TV.

Program „Na Osi” to jedno z najpopularniejszych źródeł informacji o samochodach ciężarowych w Polsce. Długoletnia obecność na rynku oraz udział w najważniejszych wydarzeniach branżowych stawiają redakcję programu w pierwszym rzędzie najlepszych tytułów na polskim rynku. Realizatorem programu jest studio telewizyjne TV Brawo, kierowane przez Panią Aleksandrę Donacik.

Od marca 2014 roku Program „Na Osi” emitowany jest na antenie Motowizja TV. Kanał ten jest dostępny na platformie NC+ (kanał 124) oraz Orange TV (kanał 136). Odcinki programu można również oglądać w Internecie na stronie wydawcy – www.naosi.pl/filmy

Źródło:
  • TV Brawo, własne
Tagged with: , ,