Blue Corridor 2013 Hansa – oficjalna relacja filmowa z rajdu pojazdów CNG w Polsce

Blue Corridor 2013 Hansa - relacja filmowa - kliknij, aby obejrzeć
Fot. Blue Corridor 2013 Hansa – relacja filmowa – kliknij, aby obejrzeć Źródło: CNG-AUTO TV

Blue Corridor 2013 Hansa już kilka ładnych miesięcy za nami, jednak do dzisiaj żyjemy wspaniałymi wspomnieniami z tej jedynej w swoim rodzaju imprezy w Europie. Mając w pamięci wspaniałe chwile chcemy, aby na stałe zapisały się w historii i pozostały na zawsze. W tym celu przygotowaliśmy specjalny materiał filmowy, który przedstawia polski odcinek międzynarodowego rajdu pojazdów CNG – Blue Corridor 2013 Hansa. Gorąco zapraszamy do oglądania!

Przedstawiony materiał filmowy został wykonany w październiku 2013 roku w czasie Strefy Metanu na Targach PolEko 2013 oraz trasy Rajdu Blue Corridor 2013 Hansa. Przedstawiono w nim wspólne stanowisko promujące metan do zasilania pojazdów oraz udział polskich ekip w rajdzie.

Na filmie zobaczymy m.in. zwiedzanie terminalu LNG w Świnoujściu, wizytację fabryki zbiorników CNG marki STAKO w Słupsku oraz pokazowe tankowanie i jazdy autobusami gazowymi w PKM Gdynia. Podsumowanie filmu stanowi spotkanie uczestników Rajdu w Gdańsku, które odbyło się 13 października 2013 roku.

Mamy nadzieję, że idea projektu Blue Corridor będzie w dalszym ciągu się rozwijać, a polski rynek CNG będzie mógł czerpać jeszcze więcej korzyści i moc pozytywnych doświadczeń przekazywanych przez firmy i organizacje w całej Europie.

Zobacz relację z polskiego odcinka Rajdu Blue Corridor 2013 Hansa >> kliknij tutaj

Źródło:
  • Portal cng.auto.pl
Tagged with: , ,