CNG i LNG Plebiscyt 15 najważniejszych projektów dla rynku CNG i LNG w 2013 roku

CNG i LNG Plebiscyt | 15 najważniejszych projektów dla rynku CNG i LNG w 2013 roku

2013.12.31, Portal cng.auto.pl

Wielkimi krokami zbliża się koniec 2013 roku. Kolejny rok wielu interesujących wydarzeń dla polskiego rynku CNG i LNG. Postanowiliśmy wybrać 15 najważniejszych projektów, które zapisały się jako pozytywne zmiany dla sytuacji gazu ziemnego jako paliwa do zasilania pojazdów. Pogrupowaliśmy je specjalnie w trzech kategoriach: wydarzenia roku, innowacji roku oraz inwestycji roku. Głosy można oddawać za pośrednictwem CNG Forum do 26 stycznia! Zapraszamy do głosowania!
Pomimo wielu trudnych chwil i mniejszych lub większych przeciwności, polski rynek CNG pozostaje na kursie wzrostowym. Wszystko dzięki niepohamowanej przedsiębiorczości Polaków i motywacji do postępu, podpatrywanego w innych państwach. Dlatego postanowiliśmy przygotować krótkie zestawienie, w którym pokażemy determinację osób prywatnych i polskich przedsiębiorstw na rzecz popularyzacji CNG i LNG w Polsce.

Również Państwo możecie przekazać swoje wyrazy uznania, oddając głos w trzech kategoriach polskie rynku CNG:

– Wydarzenia Roku 2013,

– Innowacji Roku 2013,

– Inwestycji Roku 2013.

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem specjalnego formularza na CNG Forum, drogą elektroniczną lub pocztową (szczegóły poniżej).

Głosować można do 26 stycznia 2013 roku, a każda osoba biorąca udział w plebiscycie ma do dyspozycji 3 głosy – każdy w poszczególnej kategorii. Organizatorem plebiscytu jest Portal cng.auto.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z kompletną listą nominacji w Plebiscycie CNG i LNG 2013 roku!

Źródło:
  • Portal cng.auto.pl
Tagged with: , , , ,