bioCNG | W Krakowie odbędzie się spotkanie Sieci projektu BioMaster

Projekt BIOMASTER | Trzecie międzynarodowe spotkanie Partnerów oraz piąte posiedzenie Komitetu Sterującego w Krakowie
Fot.Projekt BIOMASTER | Trzecie międzynarodowe spotkanie Partnerów oraz piąte posiedzenie Komitetu Sterującego w Krakowie Źródło: BioMaster (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie)

Przedstawiciele Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie po raz kolejny zorganizują specjalne spotkanie Sieci projektu BIOMASTER, który promuje wykorzystanie biometanu do zasilania pojazdów. W dniu 30 października 2013 roku, w gmachu Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie odbędzie się specjalnie zorganizowana Konferencja poświęcona tej tematyce. Wszystkie osoby, zainteresowane perspektywą wykorzystania biogazu do zasilania pojazdów, będą miały niepowtarzalną możliwość bliżej zapoznać się z tym projektem. Jedną z prezentacji wygłosi ekspert rynku CNG z Portalu cng.auto.pl . W imieniu organizatorów uprzejmie zapraszamy na spotkanie!

Celem „Spotkania Sieci projektu BioMaster” jest zaznajomienie osób decyzyjnych oraz potencjalnych inwestorów z perspektywą wykorzystania całkowicie odnawialnego oraz najekologiczniejszego z paliw, jakim jest biometan dla transportu. Ten międzynarodowy projekt, koordynowany w Polsce przez Akademię Górniczo-Hutniczą, od kilku lat z sukcesami prezentuje korzyści, które można uzyskać dzięki wykorzystaniu biogazu do zasilania pojazdów – zarówno w postaci sprężonej (CNG), jak i skroplonej (LNG).

Szczegółowa agenda spotkania znajduje się tutaj

W związku z tym, wszystkie osoby zainteresowane tematem biometanu zapraszamy 30 października 2013 roku do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przy ul. Wielickiej 72B w Krakowie. Spotkanie odbędzie się w gmachu urzędu w sali 106.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o jak najszybsze przesłanie zgłoszenia. Lista gości zostanie zamknięta 27 października 2013r.

Zgłoszenia do udziału oraz dalsze pytania prosimy kierować drogą mailową do:

Pani Paulina Łyko

e-mail: biomaster@agh.edu.pl