Akcyza na CNG | Reportaż Programu 1 Polskiego Radia o problemie akcyzy dla zakładów komunikacji

Karol Wieczorek - wywiad z ekspertem rynku CNG w Programie 1 Polskiego Radia
Fot.  – wywiad z ekspertem rynku CNG w Programie 1 Polskiego Radia

W dniu 3 października 2013 roku o godzinie 6:40 zostanie wyemitowany na antenie Programu 1 Polskiego Radia specjalny reportaż o negatywnych konsekwencjach wynikających z wprowadzenia podatku akcyzowego na CNG dla zakładów komunikacji miejskiej. W przygotowanym materiale głos zabrał ekspert Portalu cng.auto.pl . Zapraszamy do wysłuchania audycji!

Ekspert rynku CNG z Portalu cng.auto.pl, w „Porannych Rozmaitościach” przestrzega przed negatywnymi skutkami nałożenia akcyzy na CNG dla zakładów komunikacji miejskiej. Zwrócono uwagę na problem obłożenia podatkiem przedsiębiorstw gminnych, które zostały ukarane tym samym za wybór ekologicznego rozwiązania. Ta nieprzemyślana decyzja wyłącznie pogłębi problemy deficytowej działalności, jaką jest komunikacja miejska. Szokuje również niezwykle niski poziom wpływów z nowego podatku, który wyniesie zaledwie 5 mln złotych w skali kraju.

Zapraszamy do słuchania audycji już w najbliższy czwartek o godzinie 6:40. Program 1 Polskiego Radia – audycja „Poranne rozmaitości”.

Źródło:
  • Portal cng.auto.pl
Tagged with: , , ,