CNG w Polsacie | Eksperci Portalu cng.auto.pl w „Wydarzeniach” Polsatu

Już w ten weekend, eksperci rynku CNG z Portalu cng.auto.pl wystąpią w głównym wydaniu programu informacyjnego „Wydarzenia”. Materiał zostanie wyemitowany w sobotę lub niedzielę na Polsacie o godzinie 18:50. Tematem wystąpienia będzie przedstawienie rynku CNG w Polsce oraz ostatnich zmian w zakresie akcyzy na CNG. Gorąco zapraszamy do oglądania materiału z naszym udziałem w telewizji!

Polsat Wydarzenia. Występ eksperta Portalu cng.auto.pl
Fot. Polsat Wydarzenia. Występ eksperta Portalu cng.auto.pl – pana Bartłomieja Kamińskiego Źródło: cng.auto.pl

Nagranie do materiału o rynku CNG oraz wprowadzeniu akcyzy zostało wykonane w dniu 19 września w Warszawie. Udział w nagraniu wzięli przedstawiciele Portalu cng.auto.pl – Pan Bartłomiej Kamiński. Eksperci w swoich wypowiedziach wskazywali na problemy dla branży CNG, jakie niesie ze sobą wprowadzenie podatku akcyzowego.

Przygotowany materiał zostanie wyemitowany w sobotę lub niedzielę w głównym wydaniu programu „Wydarzenia” na Polsacie o godzinie 18:50. Gorąco zapraszamy do oglądania!

Materiał, który zostanie wyemitowany w weekendowym wydaniu programu informacyjnego „Wydarzenia” Polsatu, powstał w efekcie intensywnej akcji medialnej podjętej przez Portal cng.auto.pl. Na przestrzeni ostatnich kilku tygodni nieustannie nagłaśniamy temat problemów, jakie niesie ze sobą wprowadzenie akcyzy na CNG. Nasza praca była szczególnie widoczna podczas w Sejmie, a także w mediach branżowych (m.in. CIRE, wnp.pl) i lokalnych (m.in. w Radomiu i Rzeszowie).