CNG na BakePol 2013 | ASF i Iveco wystawi pojazdy oraz technologię tankowania CNG

Kompresory CNG na BakePol od ASF

Iveco Daily Natural Power (CNG) z kompresorem CNG marki Coltri

Fot. Iveco Daily Natural Power (CNG) z kompresorem CNG marki Coltri Źródło: Iveco Poland

Firma ASF, oficjalny dystrybutor kompresorów CNG marki Coltri w Polsce oraz Iveco, wspólnie zaprezentują rozwiązania dedykowane dla piekarni na Targach BakePol 2013 w Lublinie. W dniach 7 – 10 września wszyscy goście targów, a w szczególności dostawcy pieczywa będą mogli bliżej zapoznać się z coraz bardziej popularnym wykorzystaniem gazu ziemnego do zasilania pojazdów dostarczających pieczywo. W imieniu organizatorów stoiska gorąco zapraszamy do udziału w BakePol 2013!

Na stanowisku prezentującym rozwiązania CNG, klienci będą mogli zapoznać się z ofertą: przyzakładowych kompresorów CNG marki Coltri oraz pojazdów dostawczych marki Iveco. Firma ASF, oficjalny dystrybutor kompresorów Coltri w Polsce, przedstawi urządzenia z rodziny MCH 3 – MCH 24. Iveco wystawi pojazd dostawczy przystosowany do przewozu pieczywa – Iveco Daily Natural Power. Jest to jedno z najpopularniejszych aut dostawczych na rynku, fabrycznie przystosowanych do zasilania sprężonym gazem ziemnym (CNG).

Stanowisko, na którym zostanie zaprezentowany pojazd dostawczy marki Iveco na CNG oraz kompresory CNG marki Coltri, znajdzie się przed halą A i C, oraz zostanie oznaczone numerem 2. Wystawa będzie dostępna dla gości w dniach 7 – 10 września 2013 roku. Organizatorem BakePol 2013 są Targi Lublin.

PEŁNA OFERTA KOMPRESORÓW CNG COLTRI I STACJI CNG ASPRO

SERWIS CNG Coltri i ASPRO

ZADZWOŃ: +48 609 407 470

WWW.ASF.NET.PL

BANNER1

Źródło:
  • ASF
  • Iveco Poland
Tagi: , , , , ,