TELEWIZJA CNGAUTOTV | Relacja filmowa ze zwycięstwa pojazdów CNG w X Superteście Ekonomii

FILM | Relacja filmowa ze zwycięstwa aut CNG w X Superteście Ekonomii

Film. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej ze startu oszczędnych i ekologicznych pojazdów na CNG, które zwyciężyły w X Superteście Ekonomii

Zapraszamy Państwa do obejrzenia szczegółowej relacji filmowej ze zwycięstwa pojazdów zasilanych gazem ziemnym (CNG) w jubileuszowej edycji X Supertestu Ekonomii. W filmie przedstawiono pojazdy startujące w zmaganiach o miano najbardziej ekologicznego i oszczędnego auta w Polsce. Klasyfikację te wygrały oczywiście auta zasilane gazem ziemnym.

Relacja zawiera materiały wykonane 15 czerwca 2013 roku w czasie jubileuszowego X Supertestu Ekonomii. Dzięki niej możecie Państwo bliżej zapoznać się z ekonomicznymi i ekologicznymi walorami aut zasilanych gazem ziemnym – pojazdów miejskich (Lancia Ypsilon EcoChick), rodzinnych (Opel Zafira) i dostawczych (Fiat Ducato Natural Power, Mercedes Sprinter NGT i Opel Combo CNG).

X Supertest Ekonomii został zorganizowany przez Autoklub Dziennikarzy Polskich, zaś komandorem rajdu był Pan Aleksander Żyzny. Pojazdy do rywalizacji w czasie X Supertestu Ekonomii wystawił Portal cng.auto.pl. Honorowym Patronem udziału pojazdów CNG w X Superteście Ekonomii był Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT).

http://vimeo.com/channels/cngautotv/72678980

Źródło:
  • Portal cng.auto.pl
Tagged with: , , , ,