GasShow 2013 | Firma ASF zaprasza do obejrzenia kompresorów CNG Aspro i Coltri

Kompresor CNG od ASF na Targach GasShow

Kompresor CNG marki Coltri i Opel Combo 1.4 T-CNG
Fot. Kompresor CNG marki Coltri i Opel Combo 1.4 T-CNG Źródło: ASF

Firma ASF zaprasza do obejrzenia oferty kompresorów marek Aspro i Coltri na zbliżających się targach GasShow 2013. W dniach 6-7 marca 2013 roku w EXPO XXI będzie można bliżej zapoznać się z przydomowymi kompresorami CNG marki Coltri oraz ofertą dla stacji CNG marki Aspro. Przedstawicieli firmy ASF oraz marek Aspro i Coltri odnajdziecie Państwo na stanowisku A9.

Firma ASF szykuje na targi GasShow 2013 niezwykle bogatą prezentację produktów marki Coltri. Będzie to cała gama kompresorów przygarażowych – MCH10 CNG, MCH14 CNG oraz MCH24 CNG. Ponadto na stanowisku pojawi się również przedstawienie oferty marki Aspro w postaci dystrybutora CNG (model GRAF) oraz przykładoa zabudowa sstacji CNG Aspro na banerach.

W dniach 6-7 marca 2013 roku będzie czekał na Państwa zespół specjalistów z firmy ASF
– Pani – Monika Bryszewska – właściciel firmy
– Pan Grzegorz Bryszewski – specjalista d/s. handlowych i technicznych
– Pani Ewa Szcześniak – tłumacz, specjalista w zakresie technicznego języka angielskiego
– Pan Paweł Bryszewski  – specjalista ds. technicznych

Oraz przedstawiciele firm:

– Pan Andrea Bruni – przedstawiciel firmy Gastecnica Coltri

– Pan Gianni Baroni – dyrektor sprzedaży Aspro Italy

Przedstawienie firmy ASF

ASF działa na rynku od roku  1999. Firma specjalizuje się w urządzeniach sprężających do wysokiego ciśnienia  –  powietrze oraz gaz ziemny (metan), który po sprężeniu stanowi alternatywne, nowoczesne źródło paliwa. W zakres naszej działalności wchodzi  sprzedaż urządzeń, sprzedaż części zamiennych i akcesoriów oraz serwis stacjonarny i wyjazdowy.

Prowadzimy również doradztwo i szkolenia. Naszym założeniem jest kompleksowa obsługa użytkownika a usługa, którą dostarczamy nie kończy się w momencie sprzedaży ale jest kontynuowana tak długo jak długo pracują sprzedane przez nas urządzenia. Posiadamy magazyn oryginalnych części zamiennych. Dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta a sprzedane przez nas urządzenia możemy w późniejszym terminie wyposażyć dodatkowo w zdefiniowane przez użytkownika elementy automatyki.

Na wyposażeniu naszego serwisu znajdują się urządzenia zastępcze, które w krytycznej sytuacji mogą wspomóc naszego klienta.

ASF reprezentuje firmy ASPRO oraz AEROTECNICA COLTRI.  Jesteśmy odpowiedzialni za sprzedawany przez nas sprzęt i dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi firmami, z którymi mamy bezpośredni kontakt. Nasi serwisanci szkolą się bezpośrednio u producentów i posiadają odpowiednie kwalifikacje i autoryzacje.

Sprężony metan jako paliwo alternatywne to nasza przyszłość – ekonomiczne, ekologiczne i przyjazne dla silnika. „Methan – metano – erdgas – natural gas”-  te napisy są  obecne u naszych sąsiadów już od dawna. Od niedawna dystrybutory na metan pokazują się na nowo budowanych dużych stacjach. Sprężony metan to paliwo o 1/3 tańsze od konwencjonalnego. Drogi transport to dla wielu firm przysłowiowy „gwóźdź  do trumny”. Oszczędny metan to wielka szansa zarówno pod względem ekonomicznym jak i ekologicznym.  Są to małe i średnie kompresory CNG oraz stacje CNG. W zależności od potrzeb mogą to być to przydomowe stacje oraz stacje przeznaczone dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw.  Ze względu na małą ilość stacji CNG proponujemy rozwiązania alternatywne.

W swojej ofercie mamy szeroką  gamę kompresorów sprężających gaz ziemny,  zarówno przydomowe stacje – MCH3 CNG, MCH5 CNG; MCH10 CNG, MCH14 CNG, stacje CNG  przeznaczone dla większych odbiorców – MCH20 CNG, MCH24 CNG.

Strefa Metanu na GasShow 2014 - ASF - kompresory CNG Aspro i Coltri (8)

Proponujemy także rozwiązania dla dużych i bardzo dużych odbiorców – CNG SCA 50 i modele pokrewne .
Doradzamy, dostosowujemy produkt do potrzeb klienta, dostarczamy, instalujemy, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całej Polski zarówno wyjazdowy, dojeżdżający bezpośrednio do klienta jak i stacjonarny.

 

BANNER1

Źródło:
  • ASF
  • Portal cng.auto.pl
Tagged with: , , , , , ,