FILM | Relacja z prezentacji EcoGamy Iveco – o pojazdach CNG

Film. Iveco EcoGama – pojazdy użytkowe na CNG od Iveco
Źródło: Iveco Poland

Zapraszamy Państwa do obejrzenia materiału filmowego, w którym została przedstawiona perspektywa wdrożenia ekologicznych pojazdów użytkowych marek Iveco oraz Fiat Professional. Pan Michał Fersten (Product & Marketing Manager Iveco Poland) oraz Bartłomiej Kamiński z portalu cng.auto.pl , przedstawili argumenty stojące za wykorzystaniem gazu ziemnego (CNG i LNG) do zasilania pojazdów.

Przedstawiany materiał został nakręcony 15 czerwca 2012 roku na specjalnie zorganizowanych pokazach aut użytkowych zasilanych sprężonym gazem ziemnym. Do dyspozycji przybylych gości została oddana pełna gama produktów na CNG od Iveco – dostawczy Daily, lekka ciężarówka Eurocargo oraz ciągnik siodłowy Stralis. Na wystawie pokazano również flagowy model marki Fiat Professional – Ducato Natural Power. Pojawiły się również domowe kompresory CNG.

W filmie głos zabrali przede wszystkim Pan Michał Fersten z Iveco Poland oraz Bartłomiej Kamiński z Portalu cng.auto.pl . W swoich wypowiedziach przedstawili argumenty stojąca za wykorzystaniem gazu ziemnego do zasilania pojazdów. Przede wszystkim zwracali uwagę na dużo niższe koszty eksploatacji niż w przypadku pojazdów zasilanych olejem napędowym.

Pan Michał Fersten wskazywał również na korzyści ekologiczne wynikające z wdrożenia pojazdów na gaz ziemny. Dzięki takiemu rozwiązaniu już dzisiaj możliwe jest budowanie zrównoważonych rozwiązań w gospodarce, gdzie jedną z czołowych pozycji zajmuje Iveco.

Źródło:
  • Iveco Poland
  • Portal cng.auto.pl
Tagi: , , , , ,