Technologia CNG na Pikniku Naukowym – Ambasada Niemiec

CNG na XVI Pikniku Naukowym - ekologia i bezpieczeństwo CNG dla całej rodziny!

Fot. CNG na XVI Pikniku Naukowym – ekologia i bezpieczeństwo CNG dla całej rodziny! Źródło: cng.auto.pl

W dniu 12 maja 2012 roku odbędzie się XVI Piknik Naukowy w Warszawie. W tym roku po raz pierwszy pojawi się przedstawienie technologii CNG, która zostanie przybliżona przybyłym gościom w przystępny i prosty sposób, również w formie zabawy – dedykowanej dla dzieci! Serdecznie zapraszamy do wizyty – będzie można zobaczyć pojazd zasilany CNG oraz domowe kompresory tankowania gazu ziemnego. Technologia CNG zostanie przedstawiona na stanowisku nr 137, organizowanym przez Ambasadę Niemiec. .

Idea wystawienia technologii CNG na XVI Pikniku Naukowym

W ten sposób wszystkie osoby odwiedzające w dniu 12 maja 2012 roku Piknik Naukowy będą miały niepowtarzalą okazję bliżej zapoznać się z technologią zasilania pojazdów sprężonym gazem ziemnym.

Atrakcyjna ekspozycja CNG

Dzięki współpracy Portalu cng.auto.pl  z kluczowymi graczami rynku CNG w Polsce oraz posiadanemu doświadczeniu w organizacji tego typu przedsięwzięć, udało się wspólnymi siłami przygotować interesującą ekspozycję promującą wykorzystanie CNG w motoryzacji.

Dzięki rodzinnej formule Pikniku, na stanowisku CNG znajdzie coś dla siebie cała rodzina! Dzieci będą mogły pobawić się w specjalnie przygotowanym kąciku, a rodzice uzyskać fachową informację od zgromadzonych specjalistów rynku CNG w Polsce.

Na stanowisku pojawią się:

Fiat Doblo Natural Power (CNG) od Pol-Car Poznań

 

 

Informacje o ekspozycji CNG dla odwiedzających

Wystawione eksponaty będzie można oglądać w godzinach 11:00 – 20:00.

Zapewniamy wiele atrakcji dla dzieci – konkursy z nagrodami, zjeżdżalnię i stoliki edukacyjne dla najmłodszych.