POLITYKA | Kandydat do Sejmu RP popiera CNG

Gerard Bartłomiejczyk, rzeczoznawca CNG, na konwencji wyborczej
Fot. Gerard Bartłomiejczyk, rzeczoznawca CNG, na konwencji wyborczej Źródło: cng.auto.pl

W dniu 31 sierpnia 2011r. odbyło się spotkanie z wyborcami Pana Pawła Lisieckiego kandydującego do Sejmu RP z ramienia Partii Prawo i Sprawiedliwość, na którym zaprezentował swój program. Zdecydowanie popiera budowę infrastruktury tankowania CNG w Polsce i chce wspierać innowacyjne rozwiązania techniczne powodujące zmniejszenie degradacji środowiska naturalnego. Dlatego umożliwił objaśnienie co może dać CNG wyborcom i udzielenie odpowiedzi na pytania, które padły po części oficjalnej tego spotkania.

Cieszy fakt zainteresowania polityków CNG. Tym bardziej, że ten kandydat do Sejmu RP odwiedził nasze stoisko 11 czerwca w warszawskim Parku Agrykola, gdzie prezentowaliśmy CNG w ramach kampanii społecznej Akademii Ekojazdy wdrażanej przez Centrum Informacji o Środowisku – UNEP/GRID Warszawa podczas której odbyła się kolejna edycja – VIII Supertestu Ekonomii. Najtańszy w drodze na trasie Warszawa – Radom – Puławy – Warszawa o dystansie około 300km okazał się podczas tego rajdu Fiat Panda 1.2 Natural Power z fabryczną instalacją CNG, który kierowany przez swojego właściciela Pana Wojciecha Morawca uzyskał koszt przejechania 100km za 7,88zł !!!

Wtedy kandydat do Sejmu RP deklarował takie wsparcie co znalazło potwierdzenie w jego programie wyborczym dostępnym na stronie www.lisieckipawel.pl w dziale „Transport i ochrona środowiska” na pierwszym miejscu listy zagadnień do zrealizowania.

Życzymy rozpowszechnienia CNG i liczymy na wsparcie naszych działań dla paliw alternatywnych.Kandydat do Sejmu RP popiera CNG

Źródło:
  • lisieckipawel.pl