GasShow 2011! Stanowisko cng.auto.pl Serdecznie zapraszamy!

Fot. VW Caddy EcoFuel – polska premiera na GasShow 2011!

Na Międzynarodowych Targach CNG LNG LPG GasShow 2011, które odbędą się w Warszawie w dniach 11-12 marca 2011, portal cng.auto.pl będzie wystawiać własne stanowisko. Znajdziecie tam Państwo grupę ekspertów rynku CNG w Polsce, która m.in. przedstawi pojazd zasilany CNG, sprężarki garażowe do tankowania CNG oraz przybliży informacje na temat tego paliwa w Europie.

Będzie to niepowtarzalna okazja do spotkania z grupą ekspertów rynku CNG, którzy chętnie wymienią się informacjami na temat tego paliwa w naszym kraju.

Jednym z podmiotów wystawiających się na stanowisku będzie Przemysłowy Instytut Motoryzacji z projektem GasHighWay. Przedstawiciele PIMOTu opowiedzą o rozwoju rynku CNG w Europie oraz stosowanych tam praktykach legislacyjnych i rozwiązaniach technicznych.

Na targach zadebiutuje również zmodernizowany Volkswagena Caddy EcoFuel – bardzo bogato wyposażony samochód osobowy z fabryczną instalacją CNG. Zostanie wystawiany przez autoryzowanego dealera VW – firmę Krotoski-Cichy.

Zostaną również zaprezentowane małe sprężarki garażowe tankowania gazu ziemnego do pojazdów.

Dzięki takiemu rozwiązaniu w jednym miejscy udało się zlokalizować zespół fachowców zajmujących się wdrażaniem gazu ziemnego do zasilania pojazdów w Polsce. Chętnie pokażemy oraz wytłumaczymy zasady działania pojazdów zasilanych CNG oraz przedstawimy działanie przydomowych kompresorów.

Targi odbędą się w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI, przy ulicy Prądzyńskiego 12 w Warszawie, nieopodal stacji CNG

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Fot. Położenie stanowiska cng.auto.pl na targach GasShow – stanowisko L02
Źródło:
  • Portal cng.auto.pl
Tagged with: , , , ,