BIULETYN SPECJALNY cng.auto.pl grudzień 2010

BIULETYN SPECJALNY cng.auto.pl grudzień 2010

Witam Państwa!
Chcemy przekazać kilka ważnych informacji w specjalnym wydaniu biuletynu cng.auto.pl

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!

Zespół cng.auto.pl,

życzy Państwu spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłym, rodzinnym gronie.

Niech nadchodzący nowy rok przyniesie moc pomyślnych rozwiązań w życiu osobistym i zawodowym.

Mamy nadzieję, że 2011 rok będzie równie obfity we współpracę z Państwem, z której codziennie czerpiemy przyjemność i satysfakcję.

APEL | Wrocław dla klimatu – promujmy autobusy zasilane CNG!

Urząd Miasta Wrocławia wyszedł w tym roku z wartą zainteresowania inicjatywą – ‘Wrocław dla klimatu’. Jest to szeroko zakrojony projekt, mający na celu poprawienie komfortu życia w mieście dzięki wdrożeniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań.

Dlatego apelujemy do Państwa o zabranie głosu w ramach konsultacji społecznych prowadzonych na portalu Facebook. Liczymy na Państwa głosy poparcia, szczególnie że z niewiadomych względów wdrożenie gazu ziemnego dla transportu spotkało się w prowadzonej tam dyskusji z bezpodstawną krytyką wdrożenia CNG dla transportu.

Głos poparcia oraz głos w dyskusji można oddać pod poniższym adresem www:

http://www.facebook.com/pages/Wroclaw-dla-klimatu/177135562316280?v=info#!/pages/Wroclaw-dla-klimatu/177135562316280?v=app_2373072738

APEL | Prosimy o interpelacje w sprawie stacji CNG w Poznaniu!

Ponawiamy prośbę o zgłaszanie wniosków i uwag odnośnie działania stacji CNG w Poznaniu. Niestety w dalszym ciągu występują tam trudności w tankowaniu użytkowników indywidualnych. Operator stacji, Wielkopolski Oddział Obrotu Gazem, mając na uwadze dobro klientów indywidualnych, wystąpił do nas z prośbą o zebranie głosów dotyczących działania stacji i propozycji potencjalnych zmian.

Wnioski odnośnie działalności stacji możecie Państwo przesyłać pod adres: biuro@cng.auto.pl

Wszystkie przesłane przez Państwa uwagi zostaną przekazane na ręce decydentów z Wielkopolskiego Oddziału Obrotu Gazem oraz centrali Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA.

Zapraszamy do lektury portalu cng.auto.pl !

Pozdrawiamy,

Zespół cng.auto.pl

Źródło:
  • Portal cng.auto.pl