Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2019 – Strefa Metanu

Zaproszenie na stanowisko portalu cng.auto.pl
Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2019, Hala EXPO XXI Warszawa, Polska
“Strefa Metanu” Wystawa pojazdów i Technologii CNG, LNG, Biometan
15-17.05.2019r. Warszawa, ul Prądzyńskiego

Serdecznie zapraszamy na kolejne Targi Stacja Paliw 2019

Na naszym stanowisku odbędzie się promocja paliw alternatywnych CNG/LNG do zasilania pojazdów. Zapraszamy wszystkich użytkowników pojazdów CNG/LNG oraz przedsiębiorców, którzy myślą o wymianie floty na przyjazną środowisku zasilaną sprężonym i skroplonym gazem ziemnym. Będziemy gościć specjalistów ds. paliw CNG LNG, specjalistów ds. ochrony środowiska, przedsiębiorców rynku paliw metanowych, przedstawicieli nauki oraz międzynarodowych organizacji na rzecz wykorzystywania paliw CNG LNG jako ekologicznych i przyjaznych naszemu zdrowiu.

Zapraszamy Firmy Komunalne, Piekarnie, Firmy Logistyczne i Transportowe

Pokażemy:
Kompleksowe rozwiązania CNG/LNG
Wystawę pojazdów zasilanych sprężonym gazem ziemnym

Strefa Metanu – Targi POL-ECO System 2017

W tym roku obok tradycyjnej formuły popularyzacji gazu ziemnego CNG/LNG do zasilania pojazdów, portal cng.auto.pl wraz z Fundacją Motoambulans.pl i Fundacją Green Fuel w ‘Strefie Metanu” organizują “Strefę Ratownictwa Medycznego”, gdzie ratownicy medyczni będą szkolić Gości Targów i Wystawców z udzielania pierwszej pomocy. Jest to akcja zorganizowana dla całego polskiego sektora paliwowego i poświęcona zapewnieniu bezpieczeństwa w zakresie ratownictwa medycznego nie tylko na stacjach paliw.

Najbardziej Ekologiczna Wystawa samochodów CNG i LNG ‘Strefa Metanu’
‘Strefa Metanu’ Wystawa ekologicznych samochodów CNG i LNG odbędzie się podczas Targów Stacja Paliw 2019 w Warszawie. Na naszym stanowisku stacje tankowania zaprezentuje firma ASF. Nasze stanowisko ‘Strefa Metanu’ odwiedzi kilkadziesiąt firm i przedsiębiorców zainteresowanych ekoflotą z dedykowaną instalacją CNG i LNG, na stanowisku portalu CNG nie zabraknie użytkowników pojazdów NGV, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z eksploatacji CNG. Na naszą Wystawę zostały zaproszone również osoby zainteresowane zakupem samochodu osobowego zasilanego CNG.

Strefa Metanu – Targi POL-ECO System 2017


Dla naszych gości po raz kolejny zaprezentujemy ekonomiczną i ekologiczną Lancia Ypsilon Ecochic CNG, tym razem po liftingu, Fiata Ducato CNG, Mercedesa NGT, Cysternę LNG.
Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do ‘Strefy Metanu’ zaangażowanych w promocję i popularyzację paliw CNG i LNG w polskiej motoryzacji! Dbajmy o nasze środowisko, wykorzystując pojazdy zasilane ekologicznym i ekonomicznym paliwem CNG/ LNG. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem Ekofloty CNG i LNG, urządzeń do tankowania samochodów na CNG w domu lub firmie, jak również zapraszamy instytucje naukowe prowadzące badania na temat paliw CNG LNG oraz firmy zainteresowane dostawami skroplonego gazu ziemnego LNG i inwestycjami związanymi z budową stacji CNG i LNG w Polsce.

Strefa Metanu – Targi POL-ECO System 2017
Tagi: , ,