ASF Kompresory CNG GasShow 2019

ASF Kompresory CNG

Stacje tankowania CNG

Targi GasShow 2019

‘Strefa Metanu’ Wystawa pojazdów i technologii CNG, LNG

EXPO XXI, Warszawa, 19-20.03.2019r.

Strefa Metanu – Targi POL-ECO System 2017

Na tegorocznych Targach GasShow 2019 firma ASF zaprezentuje Kompresory CNG do tankowania pojazdów oraz swoją flotę pojazdów zasilanych sprężonym gazem ziemnym CNG.

Dzięki ASF w ‚Strefie Metanu’ zaprezentujemy nowoczesne i kompaktowe stacje CNG dla użytkowników i flot pojazdów. Obecnie Stacje Tankowania gazem ziemnym CNG, LNG, LCNG oraz biogazownie cieszą dużą popularnością na światowych rynkach niskoemisyjnych paliw alternatywnych.

Strefa Metanu – Targi POL-ECO System 2017

ASF dokona kompleksowej prezentacji urządzeń wysokociśnieniowych do tankowania gazem ziemnym CNG.  W ramach popularyzacji w Polsce urządzeń do tankowania gazem ziemnym ASF oferuje w czasie Targów GasShow 2019 promocyjne ceny na zakup kompresorów CNG oraz doradztwo dla odbiorców indywidualnych, dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, jak również  rozwiązania dla stacji paliw ogólnego użytku.

ASF w “Strefie Metanu’:

Doradztwo przy wyborze Kompresora CNG

Zaprojektowanie inwestycji CNG “Stacja Paliw CNG”

Montaż elektryczny i gazowy Modułowej Stacji Tankowania CNG

Profesjonalny serwis stacjonarny i wyjazdowy dla modułowych kompresorów CNG

Magazyny gazu, dystrybutory, osuszacze oraz inne akcesoria

System FuelCard – czytnik kart dla flot prywatnych

Zapraszamy na spotkanie z ASF – liderem na rynku niskoemisyjnych paliw alternatywnych.

ASF wspiera rozwój infrastruktury stacji tankowania sprężonym gazem ziemnym CNG oraz popularyzuje paliwa CNG, LNG, Biometan do zasilania pojazdów w Polsce.

Strefa Metanu – Targi POL-ECO System 2017

Firma ASF to jeden z największych dostawców kompresorów i stacji do tankowania CNG w Polsce. Ma ponad 50 realizacji na terenie kraju. ASF jest wyłącznym przedstawicielem firmy Coltri i Graf – Aspro Italy. Szeroki wachlarz produktów pozwala na dopasowanie urządzenia do potrzeb każdego, nawet najmniejszego klienta.

Firma ASF zapewnia profesjonalny serwis stacjonarny i wyjazdowy. W razie awarii urządzenia do tankowania naprawiane są w ciągu 24 godz. Jest to możliwe dzięki stałemu dostępowi do części z własnego magazynu oraz specjalistycznie wyposażonym pojazdom technicznym zasilanym CNG.

Strefa Metanu – Targi POL-ECO System 2017