Międzynarodowe Targi GasShow 2019 – STREFA METANU

Zaproszenie na stanowisko portalu cng.auto.pl
Międzynarodowe Targi GasShow 2019, Hala EXPO XXI Warszawa, Polska
“Strefa Metanu” Wystawa pojazdów i Technologii CNG, LNG, Biometan
19-20.03.2019r. Warszawa, ul Prądzyńskiego

Serdecznie zapraszamy na kolejne Targi GasShow 2019, stanowisko portalu cng.auto.pl E1

Na naszym stanowisku odbędzie się promocja paliw alternatywnych CNG/LNG do zasilania pojazdów. Zapraszamy wszystkich użytkowników pojazdów CNG/LNG oraz przedsiębiorców, którzy myślą o wymianie floty na przyjazną środowisku zasilaną sprężonym i skroplonym gazem ziemnym. Będziemy gościć specjalistów ds. paliw CNG LNG, specjalistów ds. ochrony środowiska, przedsiębiorców rynku paliw metanowych, przedstawicieli nauki oraz międzynarodowych organizacji na rzecz wykorzystywania paliw CNG LNG jako ekologicznych i przyjaznych naszemu zdrowiu.

Zapraszamy Firmy Komunalne, Piekarnie, Firmy Logistyczne i Transportowe

Pokażemy:
Kompleksowe rozwiązania CNG/LNG
Wystawę pojazdów zasilanych sprężonym gazem ziemnym

Najbardziej Ekologiczna Wystawa samochodów CNG i LNG ‘Strefa Metanu’
‘Strefa Metanu’ Wystawa ekologicznych samochodów CNG i LNG odbędzie się podczas Targów GasShow 2019 w Warszawie. Nasze stanowisko ‘Strefa Metanu’ odwiedzi kilkadziesiąt firm i przedsiębiorców zainteresowanych ekoflotą z dedykowaną instalacją CNG i LNG, na stanowisku portalu CNG nie zabraknie użytkowników pojazdów NGV, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z eksploatacji CNG. Na naszą Wystawę zostały zaproszone również osoby zainteresowane zakupem samochodu osobowego zasilanego CNG.
Dla naszych gości po raz kolejny zaprezentujemy ekonomiczną i ekologiczną Lancia Ypsilon Ecochic CNG, tym razem po liftingu. Lancia CNG budzi emocje gości Targów jako eleganckie miejskie auto z klasą.
Nasza Wystawa i samochody zasilane ekologicznym gazem ziemnym są eko!


Zapraszamy!

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do ‘Strefy Metanu’ zaangażowanych w promocję i popularyzację paliw CNG i LNG w polskiej motoryzacji! Jesteśmy eko i jeździmy na gazie ziemnym CNG i LNG! Razem budujemy w Polsce rynek ekologicznych paliw metanowych oraz popularyzujemy wiedzę o dostępności ekologicznych alternatywnych paliw CNG i LNG wśród społeczeństwa. Dbajmy o nasze środowisko, wykorzystując pojazdy zasilane ekonomicznym paliwem CNG i LNG.

Kolejna edycja Międzynarodowej Ekologicznej Wystawy pojazdów i technologii CNG, LNG, biometan ‘Strefa Metanu’ odbędzie się w dniach 19-20.03.2019r. w Warszawie, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem Ekofloty CNG i LNG, urządzeń do tankowania samochodów na CNG w domu lub firmie, jak również zapraszamy instytucje naukowe prowadzące badania na temat paliw CNG LNG oraz firmy zainteresowane dostawami skroplonego gazu ziemnego LNG i inwestycjami związanymi z budową stacji CNG i LNG w Polsce.

Strefa Metanu – Targi POL-ECO System 2017