IVECO CNG wprowadza pojazdy napędzane gazem ziemnym na rynek japoński.

IVECO wprowadza pojazdy napędzane gazem ziemnym na rynek japoński: Stralis NP 400, pierwszy w historii samochód ciężarowy napędzany skroplonym gazem ziemnym gotowy do sprzedaży w Japonii, oraz samochody z rodziny Daily Blue Power, nagrodzone tytułem „Międzynarodowego Vana Roku 2018”

IVECO wprowadza szeroką ofertę samochodów użytkowych napędzanych gazem ziemnym, przeznaczonych do przewozu osób i towarów. Na Japońskich Targach Samochodów Ciężarowych w dniach 10‑12 maja firma zaprezentowała model Stralis NP 400 oraz samochody z rodziny Daily Blue Power.

Stralis NP 400 to pierwszy samochód zasilany gazem ziemnym zaprojektowany specjalnie do pokonywania dalekich tras, a także pierwszy taki pojazd gotowy do sprzedaży w Japonii. Samochody z rodziny Daily Blue Power są oferowane również w wersjach Daily Hi‑Matic Natural Power oraz Daily Minibus Natural Power.

Firma IVECO podpisała umowę z Fuji Transport na sprzedaż pierwszego samochodu ciężarowego z silnikiem na skroplony gaz ziemny (LNG), Jest to IVECO Stralis NP 400, który japońska firma transportowa będzie wykorzystywać do obsługi wybranych klientów, współpracując jednocześnie z rządową Grupą Roboczą ds. LNG

Tagi: , , , , , , , , , ,