’Strefa Metanu’ Targi Stacja Paliw 2018 – 9-11 maja 2018

’Strefa Metanu’ Targi Stacja Paliw 2018
Paliwa alternatywne CNG i LNG w transporcie polskim
Patronat Naukowy Przemysłowego Instytut Motoryzacji PIMOT

Strefa Metanu’ Wystawa pojazdów i technologii CNG LNG
Strefa Metanu’ Wystawa Pojazdów i Technologii CNG LNG, 9-11.05.2017 Targi Stacja Paliw 2018, EXPO XXI, Warszawa, Polska została objęta Patronatem Naukowym Przemysłowego Instytutu Motoryzacji PIMOT

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rynkiem paliw alternatywnych CNG I LNG do odwiedzenia naszego stanowiska, gdzie wspólnie z przedsiębiorcami i podmiotami zaangażowanymi w rozwój paliw alternatywnych promujemy wykorzystanie ekologicznych paliw CNG i LNG w transporcie polskim.

Na naszym stanowisku można zobaczyć pojazdy zasilane paliwem CNG i LNG, Cysternę LNG od Cryogas, stację tankowania CNG od ASF, produkty motoryzacyjne: chemię motoryzacyjną Petrostar.pl oraz preparaty do regeneracji silników ceramizer.pl.

Na Wystawie ’Strefa Metanu’ odbędzie się również promocja Projektu „Badania optymalizujące funkcjonowanie i rozmieszczenie stacji paliw alternatywnych sieci bazowej TEN-T, który jest realizowany w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji PIMOT i jest współfinansowany z programu Connecting Europe Facility UE.

W ’Strefie Metanu’ można porozmawiać ze specjalistami ds. rynku paliw alternatywnych CNG i LNG z portalu cng.auto.pl, Fundacji Green Fuel oraz z użytkownikami pojazdów zasilanych paliwem CNG i LNG.
Serdecznie zapraszamy