CNGvitall z siedzibą w Ostrawie na sprzedaż

CNGvitall z siedzibą w Ostrawie na sprzedaż

Czeska grupa kapitałowa Vitkovice a.s, z siedzibą w Ostrawie oferuje do sprzedaży jedną ze swoich spółek córek CNGvitall sp. z o.o.

Spółka CNGvitall sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą gazu ziemnego w postaci CNG na swoich stacjach tankowania samochodów, sprzedażą własnych rozwiązań technologicznych w zakresie dystrybucji CNG, zarówno stacjonarnego jak i tzw. wirtualnego (bezprzewodowego) zasilania gazem CNG oraz serwisem stacji i aplikacji.

Spółka jest właścicielem 23 ogólnodostępnych stacji tankowania CNG w atrakcyjnych miejscach na terenie Czeskiej Republiki (większość stacji umieszczona jest w sieci stacji Benzina). Na stacjach tych można płacić kartą własną CNGvitall albo dowolną kartą płatniczą.

Spółka ma własne opatentowane lub zastrzeżone wzory użytkowe w zakresie kontenerowych, stacjonarnych stacji tankowania CNG, wirtualnych stacji CNG, spółka posiada własne rozwiązania i aplikacje w zakresie sprężania, transportu i tankowania w miejscach, gdzie nie dostarczany jest gaz systemem rurociągów.

Spółka posiada własny oddział zajmujący się serwisem, certyfikacją i recertyfikacją urządzeń CNG.

Więcej informacji można uzyskać:
Vitkovice Milmet S.A. Sosnowiec Polska
Pan Piotr Siudej, tel. +48 605219461
mail: psiudej@vitkovice-milmet.pl

Tagged with: ,