Seminarium i Warsztaty strażackie CNG LNG ‘Gaszenie Metanu’

Seminarium i Warsztaty strażackie CNG LNG ‘Gaszenie Metanu’

Portal cng.auto.pl, Fundacja Green Fuel, Państwowa Straż Pożarna oraz Partnerzy Fundacji organizują Seminarium naukowe i Warsztaty z prowadzenia działań ratowniczych z udziałem samochodów zasilanych CNG i LNG. W trakcie wydarzenia swoje prelekcje z zakresu bezpieczeństwa wykorzystywania paliw gazowych wygłoszą użytkownicy pojazdów zasilanych CNG i LNG, Aspiranci Państwowej Straży Pożarnej jak również przedstawiciele instytucji i przedsiębiorstw zaangażowanych w rozwój rynku paliw alternatywnych CNG i LNG.

Strefa Metanu

‘Warsztaty naukowe, które organizujemy dotyczą możliwości wykorzystywania paliw metanowych w transporcie drogowym oraz popularyzują alternatywne, ekologiczne paliwo CNG i LNG do zasilania pojazdów w Polsce.
Przygotowywane przez nas wydarzenie ma charakter naukowy. W trakcie Warsztatów odbędą się działania ratownicze z udziałem samochodów zasilanych CNG i LNG oraz Seminarium poświęcone bezpieczeństwu paliw metanowych. W trakcie wydarzenia odbędzie się również Wystawa Pojazdów zasilanych ekologicznym paliwem CNG i LNG.’- mówi Bartłomiej Kamiński, szef portalu cng.auto.pl oraz Fundacji Green Fuel.