Warsaw Gas Days 2018 – Zaproszenie -‘Metan dla Transportu’ Konferencja CNG LNG

Zaproszenie na Warsaw Gas Days 2018
‘Strefa Metanu’
‘Metan dla Transportu’ Konferencja CNG LNG
14-15.03.2018, Warszawa, Centrum Konferencyjno – Wystawiennicze Hotel Novotel Warszawa Centrum

Strefa Metanu

Portal cng.auto.pl oraz Fundacja Green Fuel zapraszają uzytkowników samochodów napędzanych gazem ziemnym oraz wszystkich zainteresowanych paliwami CNG i LNG do ‘Strefy Metanu’, specjalnego stanowiska promującego gaz ziemny CNG i LNG oraz samochody NGV.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy Konferencję CNG i LNG ‘Metan dla Transportu’, która odbędzie się w pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Warsaw Gas Days tj. w dniu 14.03.2018.

Wśród Panelistów wystąpią: Sławomir Nestorowicz z Przemysłowego Instytutu Motoryzacji, Jacek Nowakowski z IVECO Poland, Grzegorz Bryszewski z ASF, Ewa Waslicka z LNGmarketplace.com, Paweł Bukrejewski z Laboratorium Analitycznego Przemysłowego Instytutu Motoryzacji, Karol Wieczorek z CRYOGAS M&T POLAND.

Strefa Metanu

W ‘Strefie Metanu’ będzie można porozmawiać z producentami pojazdów NGV, przedstawicielami stacji tankowania CNG i LNG, dostawcami gazu ziemnego LNG, specjalistami paliw metanowych z instytucji naukowo- badawczych oraz bezpośrednio z użytkownikami samochodów na gaz ziemny CNG i LNG.

Serdecznie zapraszamy na nasze stanowisko „Strefy Metanu„.
Wspólnie z Partnerami zaprezentujemy Wam nasze doświadczenia z wykorzystania paliw CNG i LNG w transporcie.

Strefa Metanu
Tagged with: , , , , , , , , , ,