Najbardziej Ekologiczna Wystawa samochodów CNG i LNG ‘Strefa Metanu’ zakończona sukcesem!

Najbardziej Ekologiczna Wystawa samochodów CNG i LNG ‘Strefa Metanu’ zakończona sukcesem!

Strefa Metanu’ Wystawa ekologicznych samochodów CNG i LNG odbyła się podczas Targów EKOFLOTA 2017 w Warszawie.

Nasze stanowisko ‘Strefa Metanu’ odwiedziło kilkadziesiąt przedsiębiorców zainteresowanych ekoflotą z dedykowaną instalacją CNG i LNG, nie zabrakło też użytkowników pojazdów NGV oraz osób zainteresowanych zakupem samochodu osobowego zasilanego CNG. Ekonomiczna i ekologiczna Lancia Ypsilon Ecochic CNG budziła emocje gości Targów jako eleganckie miejskie auto z klasą. Jednak prawdziwą furorę zrobił Mercedes Klasy E NGT ( Natural Gas Technology), ta limuzyna zasilana sprężonym gazem ziemnym CNG to prawdziwa ekologia na drodze.

Strefa Metanu

Wśród pojazdów ciężarowych królował IVECO NP400 Natural Power LNG, technologicznie zaprojektowany na miarę XXI wieku, ekologiczny, długodystansowy, ekonomiczny i zapewniający maksimum wygody dla kierowców pojazdów ciężkich.

Nasze samochody zasilane ekologicznym gazem ziemnym są eko!
Zobaczcie sami:

Dziękujemy wszystkim przedsiębiorcom ‘Strefy Metanu’ zaangażowanym razem z nami w promocję i popularyzację paliw CNG i LNG w polskiej motoryzacji! Jesteśmy eko i jeździmy na gazie ziemnym CNG i LNG! Razem budujemy w Polsce rynek ekologicznych paliw metanowych oraz popularyzujemy wiedzę o dostępności ekologicznych alternatywnych paliw CNG i LNG wśród społeczeństwa.

Kolejna edycja Międzynarodowej Ekologicznej Wystawy pojazdów i technologii CNG, LNGStrefa Metanu’ odbędzie się Miasteczku Ekologicznym na POL-ECO System 2017 w dniach 17-19.10.2017 w Poznaniu, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem Ekofloty CNG i LNG, urządzeń do tankowania samochodów na CNG w domu lub firmie, jak również podmioty zainteresowane dostawami skroplonego gazu ziemnego LNG oraz inwestycjami związanymi z budową stacji CNG i LNG w Polsce.