ASF dystrybutor stacji tankowania sprężonego gazu ziemnego CNG “Strefa Metanu’ Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2017 17-19.05.2017 – EXPO XXI, Warszawa

ASF dystrybutor stacji tankowania sprężonego gazu ziemnego CNG
“Strefa Metanu’ Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2017
17-19.05.2017, , EXPO XXI, Warszawa

Na tegorocznych Targach Stacja Paliw firma ASF zaprezentuje Kompresory CNG do tankowania pojazdów oraz swoją flotę pojazdów zasilanych sprężonym gazem ziemnym CNG.

Dzięki ASF na Targach Stacja Paliw 2017 w ‚Strefie Metanu’ zaprezentujemy nowoczesne i kompaktowe stacje CNG dla użytkowników i flot pojazdów. Obecnie Stacje Tankowania gazem ziemnym CNG, LNG, LCNG oraz biogazownie cieszą dużą popularnością na światowych rynkach niskoemisyjnych paliw alternatywnych.

ASF na Targach Stacja Paliw dokona kompleksowej prezentacji urządzeń wysokociśnieniowych do tankowania gazem ziemnym CNG. W ramach popularyzacji w Polsce urządzeń do tankowania gazem ziemnym ASF oferuje w czasie Targów Stacja Paliw promocyjne ceny na zakup kompresorów CNG oraz doradztwo dla odbiorców indywidualnych, dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, jak również rozwiązania dla stacji paliw ogólnego użytku.

Strefa Metanu

ASF w “Strefie Metanu’:
– Doradztwo przy wyborze Kompresora CNG
– Zaprojektowanie inwestycji CNG “Stacja Paliw CNG”
– Montaż elektryczny i gazowy Modułowej Stacji Tankowania CNG
– Profesjonalny serwis stacjonarny i wyjazdowy dla modułowych kompresorów CNG
– Magazyny gazu, dystrybutory, osuszacze oraz inne akcesoria
– System FuelCard – czytnik kart dla flot prywatnych

Zapraszamy na spotkanie z ASF – liderem na rynku niskoemisyjnych paliw alternatywnych.

ASF wspiera rozwój infrastruktury stacji tankowania sprężonym gazem ziemnym CNG oraz popularyzuje paliwa CNG, LNG, Biometan do zasilania pojazdów w Polsce.
Firma ASF to jeden z największych dostawców kompresorów i stacji do tankowania CNG w Polsce. Ma ponad 50 realizacji na terenie kraju. ASF jest wyłącznym przedstawicielem firmy Coltri i Graf – Aspro Italy. Szeroki wachlarz produktów pozwala na dopasowanie urządzenia do potrzeb każdego, nawet najmniejszego klienta.
Firma ASF zapewnia profesjonalny serwis stacjonarny i wyjazdowy. W razie awarii urządzenia do tankowania naprawiane są w ciągu 24 godz. Jest to możliwe dzięki stałemu dostępowi do części z własnego magazynu oraz specjalistycznie wyposażonym pojazdom technicznym zasilanym CNG.

Strefa Metanu
Tagged with: , , , , , ,