Strefa Metanu CNG, LNG, Biometan Wielki Sukces na GasShow 2017

Strefa Metanu CNG, LNG, Biometan Wielki Sukces na GasShow 2017

GasShow 2017 największe wydarzenie branży paliw gazowych zakończone wielkim sukcesem dla Wystawy ‘Strefy Metanu’.

Wraz z liderami rynku gazu ziemnego do zasilania pojazdów promowaliśmy i popularyzowaliśmy sprężony gaz ziemny CNG, skroplony gaz ziemny LNG i biometan jako paliwo do zasilania pojazdów. W ciągu 2 dni intensywnej pracy na stanowisku portalu cng.auto.pl wraz z Partnerami ‘Strefy Metanu’ mieliśmy przyjemność gościć kilkuset gości zainteresowanych tematem niskoemisyjnych, ekologicznych paliw metanowych.

Niewątpliwie, największym zainteresowaniem na naszej wystawie cieszyła się nowa sprężarka CNG do zasilania małej floty pojazdów oraz do użytku domowego o wydajności 3m3/h. Sprężarka ta jest odpowiedzią na potrzeby rynku motoryzacyjnego na tanie i sprawdzone rozwiązania do tankowania pojazdów zasilanych CNG. Sprężarka będzie dostępna oficjalnie od czerwca, jej cena według wstępnych zapewnień firmy ASF to około 11000 zł.

Na Wystawie Strefa Metanu zaprezentowaliśmy samochody zasilane sprężonym gazem ziemnym CNG. Największym zainteresowaniem cieszył się dostawczak od Iveco Poland, słynny sprawdzony IVECO DAILY Natural Power.

 

Na Wystawie w Hali targów pokazywaliśmy nasz redakcyjny samochód z fabryczną instalacją CNG Lancia Ypsilon EcoChic Natural Power. Ten mały elegancki samochód miejski cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Oczywiście na naszej wystawie paliw CNG, LNG nie mogło zabraknąć dostawców gazu ziemnego tutaj oczywiście pierwszeństwo cały czas wiedzie najlepszy dostawca skroplonego gazu ziemnego LNG firma Cryogas, która jako jedna z nielicznych postanowiła swój produkt skierować bezpośrednio na rynek branży motoryzacyjnej.

Strefa Metanu

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stanowiska Strefa Metanu i zapraszamy ponownie za rok na kolejną edycję Gasshow 2018.

Dziękujemy również organizatorom Targów GasShow za wparcie dla naszych działań na rzecz popularyzacji paliwa CNG, LNG, Biometan w polskiej motoryzacji.

Napisano w BIOGAZ, Biometan, Ciężarowe, CNG, Domowe stacje CNG, Kompresor CNG, LNG, O nas, Pojazdy CNG, Pojazdy LNG, Rynek LNG, Wiadomości, Wydarzenia Tagi: , , , , , , , , , ,
Oficjalne profile cng.auto.pl

Partnerzy:

Archiwum newsów

Specjalistyczny sklep z olejami i chemią motoryzacyjną