Sprężarka CNG od firmy ASF

Sprężarka CNG od firmy ASF
Wizyta u autoryzowanego dystrybutora kompresorów do tankowania paliwa CNG

Sprężarki CNG najlepiej kupić u autoryzowanego i sprawdzonego sprzedawcy. Dzięki uprzejmości ASF zostaliśmy zaproszeni na spotkanie do autoryzowanego salonu i serwisu Coltri.

tankowanie-cng-sprezarka

ASF to najbardziej wyspecjalizowany serwis sprężarek CNG. Firma ASF rozwija się bardzo dynamicznie i cały czas podnosi kwalifikacje swoich pracowników. W salonie sprzedaży sprężarek od ASF pracują handlowcy, którzy prawidłowo potrafią doradzić klientom i zaproponować odpowiedni model sprzętu. Przy samym salonie sprzedaży działa serwis sprężarek CNG, gdzie inżynierowie prowadzą serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny dla swoich klientów. W czasie zwiedzania serwisu zainteresowały nas sprzęty, które trafiły do serwisu. Były to między innymi 2 sprężarki wymagające przeprowadzenia serwisu po przepracowaniu wyznaczonej ilości motogodzin. Bardzo ważne jest to, że w czasie takiego serwisu klient nie zostaje bez możliwości tankowania swoich pojazdów. ASF zapewnia  zastępcze urządzenia na czas serwisowania własnego urządzenia. W samym serwisie ASF panuje porządek i ład, a bardzo duży magazyn z częściami potrzebnymi do serwisu umożliwia szybkie przeprowadzenie regeneracji i konserwacji sprężarek.

sprezarki-cng

Kolejnym ważnym aspektem przy pracy serwisu sprężarek CNG jest odpowiednia flota samochodów serwisowych. ASF postawiła na samochody zasilane sprężonym gazem ziemnym CNG. Zarząd firmy wybiera samochody zasilane ekologicznym paliwem CNG: “Warto jeździć na tym paliwie, aby móc klientowi przekazać informacje z eksploatacji takich pojazdów.”- podkreśla Grzegorz Bryszewski z ASF.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie do firmy ASF oraz gratulujemy sukcesów na polskim rynku paliw metanowych.

kompresor-cng

ASF jest jedynym i wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem w zakresie dostaw oraz serwisu kompresorów CNG COLTRI w Polsce. ASF prowadzi magazyn materiałów eksploatacyjnych, akcesoriów, części zamiennych oraz gotowych produktów. Posiada nadane przez producenta uprawnienia serwisowe, przeszkolonych pracowników i flotę samochodów serwisowych na CNG. ASF nieustannie promuje paliwo CNG i LNG oraz wspiera rozwój infrastruktury stacji tankowania tym ekonomicznym i ekologicznym paliwem CNG i LNG w Polsce.

stacja-tankowania-cng

ASF
ul. Centralna 7, 95-030 Starowa Góra
Tel. +48 609 407 470
Fax. +48 42 235 40 93
E-mail: biuro@asf.net.pl
Internet: www.asf.net.pl

magazyn-gazu-cng

asf-sprezarki-cng