Zbiorniki kompozytowe X-STORE – CNG BUS RACKS

CNG BUS RACKS
xperion Energy & Environment dostarcza 190 systemów autobusowych CNG na rynek Republiki Południowej Afryki.

x-store-lightweight-design-type-4-a

Stelaże CNG do autobusów zostały wyposażone w pięć X-STORE type 4 i są dostarczane do gazowni NOVO Energy, będą instalowane zarówno do autobusów Mercedes-Benz mono-fuel i dual-fuel. Autobusy będą obsługiwane w okolicach miast Tshwane i Johannesburgu w prowincji Gauteng. „Ekstremalnie niska waga naszych X-Store Type 4 butli kompozytowych umożliwia autobusom uruchomić regularne kursy z ilością pasażerów w normalnym zakresie”, powiedział Gert-Jan Rap, Manager Sprzedaży Międzynarodowej . Kontynuuje: „Dzięki xperion innowacyjna technologia hybrydowa jest wykorzystywana przez wielu producentów OEM pojazdów na całym świecie, nasze systemy regałowe do zbiorników CNG na autobusy zapewniają bardzo dobry wybór wśród konkurencyjnych rozwiązań „.
Abhinash Raghu Commercial Manager z NOVO Energy, dodaje: „Dzięki stelażom X-STORE Type 4, jesteśmy w stanie zaoferować kompletny pakiet dla producentów autobusów, jak również operatorów flot. W uzupełnieniu do całego systemu CNG dla pojazdów, jesteśmy w stanie zapewnić również infrastrukturę tankowania CNG do napędzane autobusów”.

x-store-lightweight-design-type-4

Ponad 100.000 X-STORE Typ 4 cylindrów jest w eksploatacji na całym świecie, wirtualne rurociągi oraz urządzenia przenośne do tankowania jak i mobilne magazyny do CNG, biometanu, wodoru i innych gazów sprężonych.
Z tymi jednostkami dla Republiki Południowej Afryki, XPERION rozszerza swoją ofertę na światowym rynku w dziedzinie pojazdów zasilanych CNG

xperion Energy & Environment GmbH jako spółka grupy AVANCO, specjalizuje się w produkcji lekkich komponentów i systemów wykonanych z włókien kompozytowych. Firma ma kompetencje w produkcji i dystrybucji kompozytowych zbiorników wysokociśnieniowych (Type 4) do instalacji dla pojazdów, do przechowywania, jak również oferuje transport sprężonych gazów, w szczególności gazu ziemnego i wodoru.

 

x-store-lightweight-design-type-4-b

Napisano w BIOGAZ, Biometan, Ciężarowe, CNG, Pojazdy CNG, Rynek CNG, Wiadomości, Wodór Tagi: , , , ,
Oficjalne profile cng.auto.pl

Partnerzy:

Archiwum newsów