CNG/LNG Meeting w ‘Strefie Metanu’

CNG/LNG Meeting w ‘Strefie Metanu’

CNG/LNG Meeting to specjalne wydarzenie, które portal cng.auto.pl organizuje dla Uczniów i Studentów polskich szkół. W czasie tego spotkania europejscy specjaliści paliw CNG/LNG, wykładowcy Poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Wolontariusze Fundacji Green Fuel będą popularyzować wśród młodzieży ekologiczne paliwa do zasilania pojazdów.

strefa-metanu

Podczas naszego meetingu odbędzie się spotkanie z Mistrzynią Racingową – Gosią Rdest, która w czasie meet&greet rozda autografy i opowie o tym jak ważna jest eco-mobility w sportach motorowych.

Audi TT cup #3, Gosia Rdest
Audi TT cup #3, Gosia Rdest

W czasie naszego CNG/LNG Meeting nie może zabraknąć akademickiej części wykładów. Dzięki zaangażowaniu w badaniach biopaliw dr inż. Małgorzacie Śliwka z Akademia Górniczo-Hutnicza im. St. Staszica w Krakowie, będziemy mieli okazję zobaczyć prezentację ‘Odpady i biopaliwa’ przygotowaną przez wykładowców Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.
Dr inż. Jakub Mazurkiewicz z Wydziału Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu wskaże możliwości wykorzystania, potencjał i ekologiczne aspekty biopaliw. Kamil Kozłowski, doktorant w Pracowni Ekotechnologii, działającej przy Instytucie Inżynierii Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przedstawi możliwości produkcji biopaliw.

Moderatorem CNG/LNG Meeting w ‘Strefie Metanu’ będzie Bartek Kamiński, Prezes Fundacji Green Fuel, odpowiedzialny za promocję gazu ziemnego CNG/LNG do zasilania pojazdów w Polsce.

Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych do Miasteczka Ekologicznego w dniu 12 października na spotkanie z nami na godzinę 11:00, POL ECO SYSTEM 2016 – Hala nr 8

Tagged with: , , ,